Kalk Gidelim 106. Bölüm – 13 Haziran 2020 Özet

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

TRT 1 ekranlarının büyük beğeni ile takip edilen yerli komedi dizisi Kalk Gidelim 106. Bölümü ile 13 Haziran 2020 Cumartesi akşamı izleyicileri ile buluşuyor. Usta oyuncu kadrosu ve güzel kurgulanmış hikayesi ile milyonların severek takip ettiği Kalk Gidelim 106. Bölüm fragmanı izleyiciler ile kısa süre önce buluştu. Haberimiz detayında dizi ile ilgili geniş bilgiye, Kalk Gidelim 106. Bölüm özetine ve fragmanına ulaşabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi pandemi sürecinde dizilerin çekimlerine ara verilmişti. Sürecin yavaş yavaş geride kalması, yeni normale dönülmesi ile birlikte dizilerin çekimleri de kaldığı yerden devam edecek şekilde başladı. Bu dizilerden birisi de TRT 1 de yayınlanmakta olan Kalk Gidelim dizisi.

Seyfettin, pandemi sürecinde İstanbul’da kalmıştır. Arabasının tamir edilmesi ile birlikte köyüne dönme fırsatını yakalar. Ercan’da Seyfettin ile beraber İstanbul’dan köyüne dönmektedir.

Ercan ve Seyfettin birbirlerinden habersiz hemen hemen aynı zaman aralığında köylerine dönmek üzere İstanbul’dan yola çıkarlar. Ercan’ın İstanbul’da olduğunu ise Meryem bir şekilde haber alır. Mustafa Ali ise pandemi sürecinin geride kalması ile beraber Meryem ile ortak oldukları fabrika işini hızlandırmaya karar verir. Şakir evde tadilat ve onarım işlerine yönelmiştir ve hayli de masraf etmiştir. Babası Ankara’da yerel yönetimler ile ilgili bir toplantıya gitmiştir. Bu süreçte Şakir’de babasının evine yerleşmiştir ancak başında büyük bir sıkıntı vardır. Babası toplantı için köyden ayrılırken fabrika hisselerini Veli Demir’e bırakmıştır bu kapsamda Şakir istediği hareketleri yapamaz ve derin bir ekonomik krize sürüklenir. Sevda, Seyfettin’in eve dönecek olması sebebiyle hayli mutludur. Seyfettin için türlü yemekler hazırlar. Sevda saçında çıkan beyazları kapatmak için Nurcan’ın yardımı ile saçlarını boyamaya karar verir ama terslikler arka arkaya gelecektir. Mustafa Ali bir oyuna başvurur ve bu oyun nedeniyle Sevda büyük bir değişim geçirir. Seyfettin, Sevda’yı bu halde görünce hayli şaşıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Kalk Gidelim Bölüm Fragmanı | Kalk Gidelim Bölüm Full HD Tek Parça izle
Kalk Gidelim 108. Bölüm Fragmanı

Ekranların sevilen dizisi Kalk Gidelim 108. Bölüm fragmanı izleyiciler ile kısa süre önce buluştu. TRT 1 ekranlarının beğenilerek seyredilen yapımlarından

Kapat
DMCA.com Protection Status