Kahraman Babam 3.Bölüm izle Show TV Fragmanı Full Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Kahraman Babam 3.Bölüm izle; Show TV Fragmanı full hd izle Özeti, Tanıtımı, Kahraman Babam 3.Bölüm 21 Haziran 2021 Tek Parça izle detayları haberde. Kahraman Babam 3.Bölüm 21 Haziran 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Kahraman Babam Geçen Bölüm Özeti

Kahraman Babam 3.Bölüm izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak;

Bir baba ile kızının duygu yüklü hikayesini konu alan dizinin yeni tanıtımda Ömrüm’ün (Ebrar Alya Demirbilek) anlatımıyla Kahraman Babam’da yaşanacakların kısa bir özeti sunuluyor. Dram ve aksiyonu bir araya getiren sürükleyici hikayesiyle izleyiciyi ekran başına kilitlemeye hazırlanan ‘Kahraman Babam’ Pazartesi akşamı Show TV’de başlıyor. Kahraman itfaiyecilerin zorlu mücadelesinin yanı sıra bir babanın kızına kavuşmasını seyirciye aktaracak dizi, yüreklere dokunacak sıcak bir hikayeyi ekranlara taşıyor. İzleyici ile buluşan yeni tanıtımda Ömrüm, babasıyla yaşadıkları zorlu süreci ve hayatında olup bitenleri anlatırken Kahraman Babam’ın hikayesi küçük kızın gözünden aktarılıyor.

Uğur’un kızı Ömrüm ile yan yana geldiği tanıtımda söylediği etkileyici sözler dikkat çekiyor. Uğur ve Yonca’nın buluşması merak uyandırırken nefes kesen yangın sahneleri, izleyiciye aksiyon dolu bir bölümün sinyallerini veriyor. Yonca, kundaklama olayıyla ilgili olan adamı sorgularken Uğur da faillerin peşini bırakmamakta ne kadar kararlı olduğunu bir kez daha gösteriyor. 

Uğur ve Yavuz’un aynı ortamda olmasının dikkat çektiği tanıtımda herkesten gizli aşk yaşayan İlker ve Menekşe giderek köşeye sıkışıyor. Yavuz’un Menekşe’yi işten kovmasının sebebi merak konusu olurken Murat için endişelenen itfaiye ekibi korku dolu anlar yaşıyor.

Kahraman Babam 3.Bölüm Fragmanı

Kahraman Babam dizi konusu

Yerli diziler full hd izle, keyfini yaşatan günlük TV dizilerinden biri olan Kahraman Babam en iyi dizi önerileri izle genel konusu şöyle; Dram ve aksiyonu bir araya getiren hikayesiyle dikkat çeken ‘Kahraman Babam’ bir baba kızın duygu yüklü hikayesini ekranlara getirirken, kahraman itfaiyecilerin zorlu mücadelelerini göstererek aksiyon dolu sahnelere imza atmaya hazırlanıyor.

Kahraman Babam dizisi nerede çekiliyor ?

Kahraman Babam dizisi nerede çekiliyor ? Kahraman Babam dizisi İstanbul’ un çeşitli semtlerinde çekilmektedir.

Kahraman Babam dizi oyuncuları kimdir?

Kahraman Babam dizi yönetmeni Osman Kaya üstlendiği Kahraman Babam’un oyuncu kadrosunda; Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam, Sümeyye Aydoğan, Ebrar Alya Demirbilek, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Efekan Can, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınlıoğlu, Mehmet Mehmetof, Kağan Uluca ve Tuğçe Karabayır gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Görkem Sevindik – Uğur
Ebrar Alya Demirbilek – Ömrüm
Nilay Deniz – Yonca
Ushan Çakır- Cem
Deniz Hamzaoğlu – Tolga
Aslı Orcan – Ayşe
Sümeyye Aydoğan – Menekşe
Tuğçe Altuğ – Zehra
Toprak Sağlam – Gönül
Fatih Al – Yavuz

Kahraman Babam 3.Bölüm izle, Kahraman Babam dizisi, yeni bölüm izle, son bölüm izle, Kahraman Babam 3.Bölüm canlı izle, Kahraman Babam 3.Bölüm full izle, Kahraman Babam 3.Bölüm tek parça izle, Kahraman Babam 3.Bölüm kıyafetleri, dizisi oyuncuları, Kahraman Babam 3.Bölüm fragmanı

DMCA.com Protection Status