Kader

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kader Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 17 Kasım 2006

Filmin Yönetmeni : Zeki Demirkubuz

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Vildan Atasever, Ufuk Bayraktar, Ozan Bilen

Filmin Konusu : Kader izle, Türk sinemasının önemli yönetmenlerinden Zeki Demirkubuz, Kader’de aşkın masumiyetinin peşine düşüyor. Demirkubuz; Bekir, Uğur ve Zagor arasında kör düğüm haline gelmiş bir aşk üçgenini anlatıyor. Bekir’in aşkı Uğur, Uğur’un aşkı Zagor, Zagor’un aşkı ise serseriliktir. Karşılıksız aşklarıyla elleri boş bu üç insanın yolu, tutkunun yön verdiği bir kaderle kesişir. Zagor’un hapisten salıverildiği akşam mahallede bir cinayet işlenir ve Uğur sırra kadem basar. Bu kayboluş, ilk başta Bekir’in umutsuz aşkından kurtulması için bir umut olur. Ancak aylar sonra Zagor İzmir’de bir cinayet işler ve hapse girer. Sonrasında Uğur mahalleye geri döner ve Bekir için yıllar sürecek çetin bir kovalamaca başlar. Aşkının peşinde, kendini hiçe sayarak sürdürdüğü bu kovalamacada, gururunu, benliğini ve kişiliğini yitirir. Tek yitirmediği ise aşkın masumiyetidir.

Zeki Demirkubuz, Uğur ile Bekir’in 40’lı yaşlarındaki hikayelerini, başyapıtlarından biri olan Masumiyet’te anlatmıştı. Kader’de ise yönetmen, kahramanlarımızın gençlik yıllarına bir bakış atıyor. Kader’in oyuncu kadrosunda Vildan Atasever, Ufuk Bayraktar, Ozan Bilen gibi isimler yer alıyor. Yerli dram türünde bir yapım olan film 2006 yılının Kasım ayında sinema salonlarında izleyiciler ile buluşmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Floor is Lava 1.Sezon
Floor is Lava 1.Sezon 6.Bölüm

Floor is Lava 1.Sezon 6.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak ? Yabancı dizi izlemekten hoşlanan izleyicilerin severek takip ettiği dizilerden birisi olan

Kapat
DMCA.com Protection Status