Kaçak Avcılar

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kaçak Avcılar Filmin Oyuncuları: Emir Erol, Nisa Duru Yazan, Altuğ Seçkiner

Filmin Türü: Aile, Komedi                                                                     

Filmin Vizyon Tarihi : 27 Mart 2020

Filmin Süresi : —-

Kaçak Avcılar Filmi konusu; Kaçak Avcılar izle, Emir ve Duru, aileleriyle çıktıkları kısa tatil nedeniyle çok mutlu olan iki kardeştir. Keyifli bir yolculuk sonunda geldikleri ormanlık alanda oyunlar oynarken, birdenbire kaybolurlar. Anne ve babaları hemen onları aramaya koyulur. Çocuklarını bir türlü bulamayan ebeveynler jandarmayı arar ve jandarmalar arama çalışmalarına başlar. Bu sırada Emir ve Duru, ağaçların arasında ilerlerken kaçak avcılık yapan üç adam fark eder. Kaçak Avcılar, gayet sakar ve iş bilmez adamlara benzemektedir. Bir yandan herkes onları ararken, Emir ve Duru üç kaçak avcıya kabus dolu anlar yaşatmaya başlamıştır.

Aileleriyle çıktıkları kısa tatil nedeniyle çok heyecanlı iki kardeş olan Emir ve Duru, eğlenceli bir yolculuk sonrasında ulaştıkları ormanlık alanda oyun oynarken, birden gözden kaybolurlar. Anne ve babaları endişeli bir şekilde onları aramaya başlar. Çocuklarını tüm aramalara rağmen bulamayan anne baba, güvenlik görevlilerine haber verir ve jandarma olaya el koyar. Bu sırada Emir ve Duru ormanlık alanda keşif yaparken, kaçak avcılık yapan üç adam fark ederler. Son derece sakar ve ne yaptığını bilmez adamlardır Kaçak Avcılar. Bir yandan aileleri, bir yandan jandarmalar onları ararken, Emir ve Duru çoktan üç kaçak avcının kabusu olmaya başlamışlardır. Yönetmenliğini Fatih Yıldırım’ın yaptığı, eğlenceli bir aile komedisi olan Kaçak Avcılar, Mart 2020’de salonlarda gösterime giriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Fırtınalı Soygun Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izle
Fırtınalı Soygun

Fırtınalı Soygun filmi izlemeyi düşünden ve öncesinde film ile alakalı bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizde aradığınız bilgileri bulabilirsiniz. Haberimiz içeriğinde

Kapat
DMCA.com Protection Status