Jupiter’s Legacy

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Jupiter’s Legacy izle, Netflix 2021 Fantastik, Aksiyon Dizi fragmanı full hd izle, Jupiter’s Legacy Türkçe dublaj konusu, oyuncuları, imdb tek parça izle.

Jupiter’s Legacy Dizi Hakkında

Jupiter’s Legacy dizisi 2021 yayınlanan dizisidir. Jupiter’s Legacy Fantastik, Aksiyon türünde ki en iyi yabancı dizi izle fragmanı ile en iyi sahneleri paylaşmış. Jupiter’s Legacy dizi yönetmeni koltuğunda Steven S. DeKnight otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Steven S. DeKnight tarafından kaleme almıştır. Jupiter’s Legacy dizi oyuncuları ise Josh Duhamel, Leslie Bibb, Andrew Horton gibi isimler süslemiştir. En iyi dizi önerileri Jupiter’s Legacy IMDb puanı 6,9 olarak güncellenmiştir.

Jupiter’s Legacy Dizi konusu

Jupiter’s Legacy Dizi; Birinci nesil süper kahramanlar dünyayı neredeyse bir yüzyıl boyunca korur. Artık dünyanın güvenliğinden onların mirasını üstlenen kahramanlar sorumludur. Tüm kötülüklerin insanlığa karşı ayaklandığı dönemde yeni nesil, dünyayı korumayı başarabilecek midir?

Jupiter’s Legacy Dizi Fragmanı

Jupiter’s Legacy Dizi Bölümleri

Jupiter’s Legacy 1.Bölüm Şafak Sökerken

Brandon babasının yüksek beklentilerini karşılamaya çalışsa da bu çabalarında başarısızlığa uğrar. Sheldon’ın varlık içindeki kaygısız yaşamı ise 1929’da yerle bir olur.

Jupiter’s Legacy 2.Bölüm Kâğıt ve Taş

Brandon ve Chloe, Karayıldız olayından sonra babalarıyla çatışır. Aile işlerine dair sırların basına sızmasından rahatsız olan Sheldon, haberi yapan muhabirle yüzleşir.

Jupiter’s Legacy 3.Bölüm Kara Bulutları Gün Işığına Boya

Sheldon’ın tuhaf davranışlarından endişelenen George onu ziyaret eder. Hutch’ın başarısız hırsızlık girişimi, süper güçleri olan bir çete liderini öfkelendirir.

Jupiter’s Legacy 4.Bölüm Tüm Kötülükler Burada

Eğlence bağımlılığı yüzünden her şeyini kaybeden Chloe dibe vurma noktasına gelir. Kafasındaki imgelemlerden kurtulamayan Sheldon sorularına cevap bulmakta zorlanır.

Jupiter’s Legacy 5.Bölüm İyilik Yapmanın Ne Anlamı Var?

Sheldon bilinmezliklerle dolu yolculuğuna hazırlanırken bir rüya takımı kurmaya çalışır. Yapılan bir otopside ortaya çıkan bulmaca parçasının Hutch ile bağlantısı vardır.

Jupiter’s Legacy 6.Bölüm Yüzünü Kapa

Grace, Kaide’nin genç süper kahramanları nasıl etkilediğini kendi gözleriyle görür. Sheldon keşif gezisine devam ederken gemide tansiyon yükselir.

Jupiter’s Legacy 7.Bölüm Omnes Pro Uno

Yolculuğun en tehlikeli olan son kısmı Sheldon’ın ekibini felaketin eşiğine sürükler. Walter güvenilir olmayan bir kaynaktan bilgi toplamaya çalışır.

Jupiter’s Legacy 8.Bölüm Her Şeyin Sonu

Walter’ın durumu kötüleşirken, Sheldon ve Brandon bir kötü kahramanla ölüm kalım savaşına girmek için güçlerini birleştirir. Hutch soygun sırasında başını belaya sokar.

Jupiter’s Legacy Dizi Oyuncuları

Josh Duhamel
Ben Daniels
Leslie Bibb
Andrew Horton
Elena Kampouris
Mike Wade
Matt Lanter

Jupiter’s Legacy izle, nezaman, yayın tarihi, Jupiter’s Legacy, tek parça, Türkçe Dublaj, 720p, 1080p, dizi eleştirisi yorumları, dizi konusu, oyuncuları, yönetmeni, dizi fragmanı, imdb puanı

DMCA.com Protection Status