Jungle Cruise

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Jungle Cruise izle, 2021 Film konusu, oyuncuları, imdb puanı, fragmanı full hd izle, Jungle Cruise filmi tek parça izle haber detayı. 30 Temmuz 2021 tarihinde sinema salonlarında gösterime giren Jungle Cruise Filmi, Macera, Aile, Fantastik, 3 Boyutlu türünde bir yapımdır.

Jungle Cruise Filmi Konusu | Oyuncuları | IMDB Puanı

Vizyon Tarihi : 30 Temmuz 2021

Filmin Türü : Macera, Aile, Fantastik, 3 Boyutlu

Filmin Yönetmeni : Jaume Collet-Serra

Filmin Oyuncuları : Dwayne Johnson, Emily Blunt, Edgar Ramirez, Jesse Plemons, Jack Whitehall

IMDB Puanı : Henüz Belli Değil

Filmin Süresi :

Jungle Cruise fragmanı full hd Türkçe dublaj alt yazılı izle, Film konusu, oyuncuları, imdb puanı, yorumları

Jungle Cruise Filmi Konusu Nedir ?

Dwayne Johnson, Emily Blunt, Edgar Ramirez, Jesse Plemons, Jack Whitehall gibi isimlerin baş rolünde yer aldığı film ülkemizde 30 Temmuz 2021 tarihinde gösterime girmiştir. Macera, Aile, Fantastik, 3 Boyutlu türlerinde bir yapım olan filmin konusuna değinecek olursak;

Lily, Londra’dan hareket ederek Amazon ormanlarına bir seyahat planlamaktadır. Bu seyahat için Frank’in oldukça eski ama cazibeli teknesi La Quila’yı kiralar. Frank, bir nehir gemisi kaptanıdır ve Lily’inin gözünde onun sunduğu hizmetler pek de güvenilir değildir. Lily’nin bu seyahatinin önemli bir amacı vardır. Kadim ağacının benzersiz bir iyileştirme gücü bulunmaktadır ve bu ağacı bularak tıp alanında bir çığır açmak istemektedir. Lily ve Frank, bu eşsiz kadim ağacını bulmak üzere yola çıkarlar. Yemyeşil yağmur ormanları büyüleyici güzelliklere sahip olduğu kadar çok büyük tehlikeleri de bünyesinde barındırmaktadır. Yolculuk boyunca sayısız doğa üstü olay ve tehlike ile karşı karşıya geleceklerdir. İkili, mucizevi tedavi gücüne sahip ağaca yaklaştıkça tehlikeler daha da artacak hem kendilerini hem de dünyayı tehdit eder bir hale gelecektir.

Jungle Cruise Filmi Fragmanı Full Hd Türkçe Dublaj Alt Yazılı İzle

Jungle Cruise Filmi Oyuncuları

Dwayne Johnson,

Emily Blunt,

Edgar Ramirez,

Jesse Plemons,

Jack Whitehall

DMCA.com Protection Status