Jumanji Yeni Seviye Filmi

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Jumanji Yeni Seviye Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 2019

Jumanji Yeni Seviye Filmi Yönetmeni : Jake Kasdan

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart

Macera, Komedi

Merakla beklenen filme ait fragmanı aşağıda izleyebilirsiniz.

Filmin Konusu : Jumanji Yeni Seviye izle, bir gurup genç arkadaşlarını kurtarmak için çıktıkları macera dolu bir yolculukta büyük bir oyunun içine düşmüşlerdir. Jumanji maceralarından sağ salim kurtularak normal üniversite hayatlarına dönen dört üniversiteli genç aslında daha maceranın başında olduklarının farkında bile değildirler. Üniversitenin tatile girmesi ile gençler New Hampshire Brantford’daki evlerine tatili geçirmek için dönmüşlerdir.

Hayatın başında yaşamlarına yön vermek için mücadele eden gençler yine arkadaşlarını kurtarabilmek için kendilerini yeniden Jumanji macera dolu dünyasında buluvermişlerdir. Spencer oyuna yeniden girmek zorunda kaldığında, Martha, Fridge ve Bethany arkadaşlarını kurtarmak için Jumanji’ye geri döner ancak hiçbir şey bekledikleri gibi olmayacaktır. Hiç planlayamadıkları bir oyun kurulmuş ve içine düşmüşlerdir. Jumanji artık eskisi gibi değil çok farklıdır. O bir orman değildir artık, arkadaşların işleri eskisinden çok ama çok daha zorlaşmıştır. Bu kurgulanmış büyük oyundan başarı ile geçip kurtulmanın yolunu bulabilecekler mi ? Gelin hep birlikte izleyip görelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Dedemin Fişi Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 22 Ocak 2016 Filmin Yönetmeni : Meltem Bozoflu Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Onur Buldu, Alper Kul, Erdem Yener Filmin Konusu : Dedemin Fişi izle, televizyon ekranlarının en sevilen programlarından olan Güldür Güldür ekibini bir araya getiriyor. Senaryosu Yılmaz Erdoğan tarafından kaleme alınan filmin yönetmenliğini Meltem Bozoflu üstleniyor. BKM'nin yapımcılığını üstlendiği Dedemin Fişi'nde, Ali Sunal, Alper Kul, Özge Borak, Erdem Yener, Doğa Rutkay ve Ayşen Gruda gibi oyuncuları izliyoruz. Film, Malatyalı Çirci Ailesi’nin miras serüvenini eğlenceli bir şekilde beyazperdeye aktarıyor. Dedemin Fişi'nde olaylar beyin ölümü gerçekleşmiş bir dedenin etrafında şekilleniyor. Bakımını üstlenen evlatları aracılığıyla, yurdun dört bir yanına dağılmış kardeşler bir araya geliyor. Ve fişin çekilip çekilmeyeceği konusunda derin bir tartışma başlıyor. Aile bağları kalmamış ve birbirinden son derece uzaklaşmış aile üyeleri, bu süreçte hem kendileriyle hem de birbirleriyle yüzleşiyor.
Dedemin Fişi

Dedemin Fişi Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 22 Ocak 2016 Filmin Yönetmeni : Meltem Bozoflu Filmin

Kapat
DMCA.com Protection Status