Judy

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Judy Filmin Yönetmeni: Rupert Goold

Filmin Oyuncuları: Renee Zellweger, Jessie Buckley, Finn Wittrock

Filmin Türü: Biyografi, Dram

Filmin Vizyon Tarihi : 3 Ocak 2020

Filmin Süresi : 1 Saat 58 Dakika

Judy Filmi konusu; Judy izle, Efsanevi oyuncu Judy Garland 1969 yılında yüksek dozda aldığı uyuşturucu nedeni ile hayatını kaybetmişti. Film Judy Garland’ın yaşadığı psikolojik sorunların başlangıcına ve de 1968 yılında verdiği son konsere odaklanmaktadır. Oldukça pırıltılı bir sahne yaşamına sahip olan Judy, özel hayatında ise mutluluğa ve aşka özlem duymaktadır. Aldığı kararların sonuçlarından memnun değildir ve kendini kötü hissetmektedir. Yaşadığı sorunlar onu uyuşturucu kullanımına sevk etmiştir ve sonunda ne yazık ki ölümü de aşırı doz uyuşturucudan kaynaklanmıştır. Yaklaşık 30 yıl önce Oz Büyücüsü filminde rol alan şarkıcı ve aktris Judy Garland, Londra’da özel bir gösteri sunacağı için bu şehre gelir. Londra’da geçmişi ve hayatı boyunca aldığı kararlar ile ilgili muhasebe yapan Judy, sonradan evleneceği müzisyen Mickey Deans ile oldukça tutkulu bir aşk yaşamaya başlar. Şarkılarında sevgi, aşk ve mutluluk temalarını kullanan Judy Garland hayatında ise bu bahsettiği temalardan oldukça uzak bir yaşam sürdürmektedir.

Efsanevi bir şarkıcı ve oyuncu olan Rudy Garland’ın hayatının son döneminin anlatıldığı bu biyografi filminde ünlü sanatçıyı Oscar ödülü sahibi Renee Zellweger canlandırmaktadır. Biyografi ve dram türünde bir film olan Judy, 3 Ocak 2020 tarihinde sinema salonlarında gösterime girmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Jinna: Karabasan 2019 Filmi izle, Jinna: Karabasan Tek parça izle, Jinna: Karabasan Full hd izle, Jinna: Karabasan Filmi konusu, Jinna: Karabasan Filmi oyuncuları, Jinna: Karabasan Filmi Yönetmeni
Jinna: Karabasan

Jinna: Karabasan Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 2 Ağustos 2019 Filmin Yönetmeni : Ebru Delibaş Filmin

Kapat
DMCA.com Protection Status