Jack Reacher izle, Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları, Jack Reacher Full HD Tek Parça Türkçe Dublaj izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Jack Reacher izle; Jack Reacher Film fragmanı konusu, Oyuncuları tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar.

Jack Reacher izle; Film fragmanı konusu, Oyuncuları Jack Reacher tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Jack Reacher filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Jack Reacher filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Jack Reacher film Hakkında

Jack Reacher 21 Aralık 2012 yayınlanan orjinal filmidir. Aksiyon – Macera – dram türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Christopher McQuarrie oturuken, yapımcılılığını ve senaryosunu Lee Child kaleme almıştır. Jack Reacher başrol oyuncu kadrosunu ise Tom Cruise, Rosamund Pike, Robert Duvall gibi isimler süslemiştir. Film süresi 2 sa. 10 dk. olup, 7,0′ lük IMDb puanına sahiptir.

Jack Reacher film konusu

Pittsburgh kentinde her zaman ki gibi sıradan bir gün ve insanlar sabahın ilk ışıklarıyla güneşli güzel bir günde işlerine yetişebilmek için koşuşturma halinde. O günü olağan günlerden ayıracak büyük olay meydana gelmek üzeredir. 10th Street köprüsüne bakan nehrin karşısından gelen silah seslerinin ardından vahşet ortaya çıkar. 5 Sıradan masum insan kanlar içinde yerde yatmaktadır.

Bir keskin nişancının eylemi tüm kentte bomba etkisi yaratmıştır. Pitssburg polis departmanı hemen harekete geçerek bu keskin nişancıyı kısa sürede ele geçirmiştir. Sorgusu sırasında ne yapılırsa yapılsın tek kelime konuşmayan adam tam savcılığa sevk edileceği sırada bir kağıda Jack Reacher’ ı bulun yazar.

Jack Reacher film oyuncuları kimdir?

Tom Cruise – Jack Reacher
Rosamund Pike – Helen Rodin
Richard Jenkins – Alex Rodin
Werner Herzog – Zek Chelovek
David Oyelowo – Detective Calvin Emerson
Jai Courtney – Charlie
Joseph Sikora – James Barr
Robert Duvall – Cash
Michael Raymond-James – Linsky
Josh Helman – Jeb Emerson

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status