Iwo Jima’dan Mektuplar

Google News Abone Ol Sinefocus.com
69
Iwo Jima’dan Mektuplar

Iwo Jima’dan Mektuplar izle; Film fragmanı konusu, Oyuncuları Iwo Jima’dan Mektuplar tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Iwo Jima’dan Mektuplar filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Iwo Jima’dan Mektuplar filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Iwo Jima’dan Mektuplar film Hakkında

Iwo Jima’dan Mektuplar filmi 23 Şubat 2006 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Savaş türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Clint Eastwood otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Iris Yamashita, Iris Yamashita almıştır. Iwo Jima’dan Mektuplar başrol oyuncu kadrosunu ise Ken Watanabe, Kazunari Ninomiya, Tsuyoshi Ihara gibi isimler süslemiştir. Film süresi 2 sa. 21 dk. olup, 7,9′ lük IMDb puanına sahiptir.

Iwo Jima’dan Mektuplar izle, Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları

Iwo Jima’dan Mektuplar film konusu

Iwo Jima Adası’na İkinci Dünya Savaşı sonrası ABD askerleri tarafından Japonlar’ ın kontrolünde olan adaya yapılan kanlı çıkartmaya odaklanan film de yaşananlar kaybeden taraf gözünden yansıtılmış. Çıkartmanın üzerinden çok uzun yıllar geçer ve sonrasında bu ıssız topraklarda bulunan mektuplar gerçekleri gün yüzüne çıkartmıştır. Mektuplar incelendiğinde ortaya çıkan gerçeklere bakıldığında mağlubiyetleri garanti gözüyle bakılan bu çıkartma da Japon kuvvetlerinin kırk gün süren müthiş direnişleri gün yüzüne çıkıyor.

Netflix Iwo Jima’dan Mektuplar Full HD Tek Parça Türkçe Dublaj izle

Iwo Jima’dan Mektuplar film oyuncuları kimdir?

Ken Watanabe – General Kuribayashi
Kazunari Ninomiya – Saigo
Tsuyoshi Ihara – Baron Nishi
Ryô Kase – Shimizu
Shidô Nakamura – Lieutenant Ito ve Shidou Nakamura)
Lieutenant Fujita
Takumi Bando – Captain Tanida
Yuki Matsuzaki – Nozaki
Takashi Yamaguchi – Kashiwara
Eijiro Ozaki – Lieutenant Okubo
Nae Nae – Hanako
Nobumasa Sakagami – Admiral Ohsugi
Lucas Elliot Eberl – Sam
Sonny Saito – Medic Endo
Steve Santa Sekiyoshi – Kanda

Bir cevap yazın