Into the Night 2. Sezon Onayını Aldı

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...

Into the Night 2. Sezon Yeni sezon güneş gibi doğacak! Netflix’in ilk sezonuyla popülerlik kazanan dizisi Into the Night 2. sezon onayını aldı!

İlk sezon bölümleri dünya genelinde etkisini gösteren koronavirüs pandemisi nedeniyle çoğu bölgede uygulanan karantina sürecinde izleyiciyle buluşan “Into the Night” dizisi 2. sezonuyla geri dönecek!

Altı bölümden oluşan ilk sezonu 06 Mayıs 2020 tarihinde izleyiciyle buluşan yapımın yeni sezonunun ne zaman Netflix’e geleceği şimdilik belirsiz. İlerleyen aylarda yeni sezon detaylarının gelmesi bekleniyor.

Into the Night 2. Sezon Ne Zaman

Into the Night 2. Sezon Ne Zaman, Bilim-kurgu, gerilim ve gizem öğelerini harmanlayan Netflix’in ilk orijinal Belçika dizisinin hikayesi; güneşin gizemli bir biçimde önüne çıkan her şeyi ve herkesi yok etmeye başladığında Brüksel’den kalkan bir gece uçağının yolcularının ve mürettebatının sürekli batıya ve geceye doğru uçarak hayatta kalmaya çalışmasını konu ediniyor.

Jason George’un (The Protector, Narcos) senaryosunu kaleme aldığı Into the Night’ın çok uluslu oyuncu kadrosunda Pauline Etienne (Sylvie), Laurent Capelluto (Mathieu), Stefano Cassetti (Terenzio), Mehmet Kurtuluş (Ayaz), Regina Bikkinina (Zara), Alba Gaïa Bellugi (Ines), Babetida Sadjo (Laura), Jan Bijvoet (Rik), Ksawery Szlenkier (Jakub), Vincent Londez (Horst), Nabil Mallat (Osman) gibi isimler yer alıyor.

Into the Night 2. Sezon izle, Into the Night 2. Sezon ne zaman, Into the Night 2. Sezon yayın tarihi, Into the Night 2. Sezon Fragmanı, Into the Night 2. Sezon Çekimleri, Into the Night 2. Sezon Tarihi, Into the Night 2. Sezon Kaç Bölüm, Into the Night 2. Sezon Ne zaman başlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Kadın Bölüm Fragmanı Özeti ile bu gece ekranlara gelecek sevilen dizi Kadın Bölüm Full HD Tek Parça izle
Kadın 79. Bölüm

Kadın 79. Bölüm Fragmanı Özeti ile bu gece ekranlara gelecek sevilen dizi Kadın 79. Bölüm Full HD Tek Parça izle

Kapat
DMCA.com Protection Status