İntikam Vakti

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

İntikam Vakti Oğlunun intikamını almaya çalışan gizemli bir adamın hikayesini anlatıyor. H zengin ve güçlü bir adamın hikayesi anlatılmaktadır.

İntikam Vakti film Hakkında

İntikam Vakti filmi 26 Kasım 2021 yayınlanan Netflix filmidir. Orjinal adı Wrath of Man isimli İntikam Vakti filmi Aksiyon, Gerilim türünde ki en iyi film tavsiyesi fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Film yönetmeni koltuğunda Guy Ritchie otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Guy Ritchie, Eric Besnard tarafından kaleme almıştır. Film oyuncuları ise Jason Statham, Holt McCallany, Josh Hartnett gibi başarılı isimler süslemiştir. İntikam Vakti IMDb puanı 7,1 olarak güncellenmiştir.

Aksiyon sinemasının önemli iki ismi yönetmen Guy Ritchie ve oyuncu Jason Statham’ın ​​​​​​​yeni bir film de yeniden bir araya geliyor; Senaryosu Ivan Atkinson, Guy Ritchie, Marn Davies ve Eric Besnard başarılı isimlerin imzasını taşımaktadır. Gerilim ve aksiyon türündeki aksiyon dozu yüksek filmin konusuna göz atacak olursak: Oğlunun katillerini bularak intikam almak isteyen zengin ve güçlü bir adam kimliğini gizleyerek intikamının peşinden gider. Çok yüklü para transferleri yapan bir nakit para taşıma şirketine güvenlik görevlisi olarak işe başlar.

Film konusu nedir?

İntikam Vakti film; İntikam Zamanı, oğlunun intikamını almaya çalışan gizemli bir adamın hikayesini anlatıyor. H zengin ve güçlü bir adamdır. Ancak tüm bunlara rağmen, çok büyük bir şirkette her hafta milyonlarca dolar taşıması yapan bir zırhlı araç şirketine özel güvenlik görevlisi olarak işe başlar. H, olağanüstü yetenekleri sayesinde hırsızlık girişimlerini engeller. Herkes yaptığı işten memnun ama kimse neden bu şirkete katıldığını bilmiyor. H’nin şirkette çalışmaya başlamasının tek nedeni, oğlunun ölümüne neden olanlardan intikamını almaktır.

Film Fragmanı

Film Oyuncuları kimdir?

Film yönetmeni Guy Ritchie üstlendiği oyuncu kadrosunda; Jason Statham, Holt McCallany, Josh Hartnett gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Jason Statham
Holt McCallany
Jeffrey Donovan
Josh Hartnett
Laz Alonso
Raúl Castillo
DeObia Oparei
Eddie Marsan
Scott Eastwood

DMCA.com Protection Status