İnsanlar İkiye Ayrılır (2021) Filmi Konusu | Oyuncuları | Fragman izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

2021 yılı Eylül ayında vizyona giren İnsanlar İkiye Ayrılır filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman şeklinde yapacağınız aramalar ile ilgili tüm detayları haberimiz içeriğinde bulabilirsiniz.

10 Eylül 2021 tarihinde vizyona giren yerli dram türündeki film, 1 saat 41 dakikalık süreye sahiptir. Tunç Şahin‘in yönetmen koltuğunda bulunduğu filmin baş rollerinde ise Burcu Biricik, Pınar Deniz, Aras Aydın, Başak Daşman, Erdem Akakçe yer almaktadır.

İnsanlar İkiye Ayrılır Filmi Konusu

Yerli dram türündeki filmin konusu oldukça sıra dışı diyebiliriz. Duygu ve Bahadır, bankaların tahsil edemediği borçları devrettikleri bir şirkette çalışmaktadırlar. Bu şirket, bankaya borcu olan kişilerin dosyalarını almakta ve kişilere her türlü baskıyı uygulayarak bankanın alacağını tahsil etmektedir.

Duygu ve Bahadır’da bu şirkette çalışmakta, banka borçlarını ödeyemeyen insanlar ile ilgili aldıkları dosyaları sonuçlandırmaktadırlar. İkili günün birinde Ceren Gürel isimli bir borçlunun dosyasını alırlar. Yapabilecekleri en yüksek tahsilat için genç kadını sıkıştırmaya ve türlü oyunlar oynamaya başlarlar. Diğer yandan da dosyanın sonuçlandırılması sonrasında hak edecekleri prim için aralarında kıyasıya bir rekabet başlayacaktır. İlginç konusu ile oldukça dikkat çekici bir yapım olan filmi mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz.

İnsanlar İkiye Ayrılır Filmi Oyuncuları

Burcu Biricik, Pınar Deniz, Aras Aydın, Başak Daşman, Erdem Akakçe filmde rol alan oyunculardır.

İnsanlar İkiye Ayrılır Filmi Fragmanı Full izle

DMCA.com Protection Status