İncir Reçeli

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...

İncir Reçeli Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 11 Şubat 2011

Yönetmeni : Aytaç Ağırlar

Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Halil Sezai Paracıkoğlu, Melike Güner, Sinan Çalışkanoğlu

Fragman yayınlandığı andan itibaren büyük merak uyandırdı.

İncir Reçeli Filmi Konusu : İncir Reçeli izle, romantik bir yapım olup adeta bir masal gibi başlayıp, sonunda trajik bir olaya doğru savrulan bir hikayeyi beyaz perdeye aktarıyor. Televizyon kanalları için skeç programları yazarak geçimini sağlayan Metin’in en büyük hayali, yazdığı senaryolardan birinin filme uyarlanmasıdır. Ancak elindeki senaryolar, yapımcılar tarafından bir türlü onay almaz ve sürekli geri çevrilir. Aynı döngünün devam ettiği bir günün akşamında kafa dağıtmak için bir bara gider ve burada Duygu ile tanışır. Keyifli bir gecenin ardından kendini kaybedecek derecede sarhoş olan Duygu’ya evini açar. Sabah uyandığında Duygu kısacık bir not bırakıp evden ayrılır. Aradan bir müddet zaman geçtikten sonra bir gün, Metin ile Duygu aynı barda yeniden karşılaşır. Gecenin finalinde Duygu yine Metin’e misafir olur. Takip eden günlerde, Duygu sık sık Metin’de kalmaya devam eder.

Metin, ismi haricinde hakkında hiçbir şey bilmediği bu kıza gönlünü kaptırır. Duygu kafasına estikçe gelip Metin’de sabahlar, çoğu zaman haber bile vermeden sadece notlar bırakarak ortadan kaybolur. Metin telefon numarasını dahi alamadığı Duygu’nun hayatına yön veren gizemin peşine düşmeye karar verir ve bir gün onu takip eder. Bu takip sonucunda öğrendikleri, sıra dışı ve tutkulu bir aşkın ve hiçbir zaman sonuç alınamayan dünyayı değiştirme çabasının başlangıcı olacaktır.Halil Sezai Paracıkoğlu, Melike Güner ve  Sinan Çalışkanoğlu’nun baş rolleri paylaştığı İncir Reçeli, halen en beğenilen yerli romantik dram filmlerinden biri olmayı sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Astronot Willy Macera Gezegeni 2019 Filmi izle, Astronot Willy Macera Gezegeni Tek parça izle, Astronot Willy Macera Gezegeni Full hd izle, Astronot Willy Macera Gezegeni Türkçe Dublaj izle, Astronot Willy Macera Gezegeni Türkçe Altyazılı izle, Astronot Willy Macera Gezegeni Filmi konusu, Astronot Willy Macera Gezegeni Filmi oyuncuları, Astronot Willy Macera Gezegeni Filmi Yönetmeni
Astronot Willy Macera Gezegeni

Astronot Willy Macera Gezegeni Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 12 Temmuz 2019 Filmin Yönetmeni : Eric

Kapat
DMCA.com Protection Status