In The Dark 2. Sezon 6. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

In The Dark 2. Sezon 6. Bölüm Ne Zaman | Yayın Tarihi

Ana Başlıklar

2. sezonundaki gelişmeler ile dikkatleri üzerine çeken dizi In The Dark 2. Sezon 6. Bölüm izlemek isteyenlerin en çok merak ettiği In The Dark 2. Sezon 6. Bölüm ne zaman yayınlanacağı | yayın tarihi.

Haberimiz içeriğinde In The Dark 2. Sezon 6. Bölüm fragmanı izleyebilir, dizinin yayınlanacağı tarihi öğrenebilir, konusu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sevilen dizinin yeni bölümü ‘The Truth Hurts‘ ismi ile 22 Mayıs 2020 tarihinde ekranlardaki yerini alacak.

In The Dark 2. Sezon 6. Bölümde neler olacak merakla beklediğinizi biliyoruz. Ekranlara gelecek olan bölümde ne gibi gelişmeler yaşanacağını merak ediyorsanız haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

In The Dark 2. Sezon 6. Bölüm Konusu :

Dizinin kahramanı genç kadının gözleri görmemektedir. Günün birinde uyuşturucu satıcılığı yapmakta olan arkadaşının öldürülmesine tanık olur. Yaşadıklarını polise giderek anlatan genç kadın polisleri ikna edemez. Arkadaşının katilinin ne pahasına olursa olsun bulunmasını isteyen genç kadın bu olayı kendisi aydınlatmaya karar verir. Köpeğinin de yardımı ile katili bulmak üzere harekete geçer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Hakan Muhafız Full Hd Tek Parça izle
Hakan Muhafız 3.Sezon

Yayın hayatına başladığı günden bugüne en çok ilgi çeken diziler arasındaki yerini her daim korumaya başlayan dizi yayınlanan son bölümü

Kapat
DMCA.com Protection Status