I’m Thinking of Ending Things

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

I’m Thinking of Ending Things izle, 2020 Netflix Gerilim, Dram fragmanı full hd izle, I’m Thinking of Ending Things filmi Türkçe dublaj konusu, oyuncuları, imdb tek parça izle.

I’m Thinking of Ending Things film Hakkında

I’m Thinking of Ending Things filmi 4 Eylül 2020 yayınlanan Netflix filmidir. Orjinal adı I’m Thinking of Ending Things isimli I’m Thinking of Ending Things filmi Gerilim, Dram türünde ki en iyi film önerileri fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. I’m Thinking of Ending Things film yönetmeni koltuğunda Charlie Kaufman otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Charlie Kaufman, Iain Reid tarafından kaleme almıştır. I’m Thinking of Ending Things film oyuncuları ise Jessie Buckley, Jesse Plemons, Toni Collette gibi isimler süslemiştir. I’m Thinking of Ending Things IMDb puanı 6,6 olarak güncellenmiştir.

I’m Thinking of Ending Things film konusu

I’m Thinking of Ending Things film; 2016 yılında Ian Reid’in aynı adlı romanından beyaz perdeye uyarlanan “I’m Thinking of Ending Things” filmi Jake ve kız arkadaşının birlikte çıktıkları uzun bir yolculuk serüvenlerine değinmektedir. Jake’ in ailesi ile tanışmak için çıktıkları bu uzun yolculuk kadın bir yandan ilişkilerine son vermek için uğraşırken diğer yandan aile tanışmasına doğru yol almaktadır. Ancak Jake beklenmedik bir anda yolculuk güzergahını değiştirince herşey bir anda karma karışık olmuştur.

I’m Thinking of Ending Things film Fragmanı

I’m Thinking of Ending Things film Oyuncuları

Jesse Plemons
Jessie Buckley
Toni Collette
David Thewlis

I’m Thinking of Ending Things izle, I’m Thinking of Ending Things, tek parça, Türkçe Dublaj, 720p, 1080p, Film eleştirisi yorumları, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Film fragmanı, imdb puanı

DMCA.com Protection Status