İlk Aşk

İlk Aşk izle | İlk Aşk Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle

İlk Aşk filmi 2020 Konusu, yorumları, oyuncuları, yönetmeni hakkında bilgileri.

Filmin Yönetmeni: Takashi Miike

Filmin Oyuncuları: Masataka Kubota, Nao Ohmori, Shota Sometani

Filmin Türü: Aksiyon, Polisiye

Filmin Vizyon Tarihi : 13 Mart 2020

Filmin Süresi : 1 Saat 48 Dakika

İlk Aşk Filmi Konusu, Yönetmeni, Oyuncuları

İlk Aşk filmi 2020 Fragmanı izle

İlk Aşk Filmi konusu: İlk Aşk, aşık olduğu kıza yardım etmek için hayatının en zorlu gecesini geçiren bir boksörün hikayesini konu alıyor. Leo, duygularını pek açığa vurmayan başarılı bir boksördür. Genç adam kalbini, masum bir telekız olan Monica’ya kaptırır. Kazanacağına inandığı bir dövüşten çok ağır darbe alır ve bu durum Leo’yu derinden sarsar. Bu esnada Monica, bir dizi olay sonucu, kendisini farkında olmadan bir uyuşturucu kaçakçılığı planının içinde bulur. Her ne olursa olsun Monica’ya yardım etmek isteyen Leo, gece boyunca peşlerine düşen mafya, polis ve bir suikastçıdan kurtulmak için amansız bir kaçışın parçası olur.

Japon polisiye filmi İlk Aşk, aşık olduğu bir kıza yardım edebilmek için hayatını tehlikeye atan bir boksörün hikayesini perdeye yansıtıyor. Başarılı bir boksör olan Leo, duygularını fazla açık etmeyen, utangaç mizaçlı bir boksördür. Genç boksör, masum bir telekız olan Monica’ya aşık olur. Kazanacağına kesin gözle bakılan bir dövüşten ağır bir yenilgiyle ayrılması kendisini çok üzer. Tam bu sırada Monica, hiç hesap etmediği bir şekilde, bir uyuşturucu kaçakçılığı planının ortasına düşer. Monica’ya yardım edebilecek sadece Leo vardır. Leo Monica’yı kurtarmaya kesin olarak kararlıdır. Hayatlarının en uzun gecesinde, peşlerinde olan mafya, polis ve bir suikastçıdan kurtulmak için soluk soluğa bir kaçış başlamıştır. İlk Aşk, Mart 2020’de sinema salonlarında izleyicisini bekliyor.

İlk Aşk Filmi, İlk Aşk 2020 Filmi izle, İlk Aşk Tek parça izle, İlk Aşk Full hd izle, İlk Aşk Filmi konusu, İlk Aşk Filmi oyuncuları, İlk Aşk Filmi Yönetmeni

One Comment on “İlk Aşk”

  1. Geri bildirim: Kamuran Yılmaz

Bir cevap yazın