İlginç Bazı Olaylar 2. Sezon 5. Bölüm Ne Zaman | Exxen izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

İlginç Bazı Olaylar 2. Sezon 5. Bölüm İzlemek isteyenler ne zaman, yayınlandı mı, yorumlar, ekşi, konusu, fragman full hd izle, Exxen şeklinde aramalar yaparak dizi ile ilgili bilgilere ulaşmak istemekte. Haberimiz detayında bu konular ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca dizinin konusu, oyuncuları ve karakterleri ile son yeni bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

İbo, hayallerinin peşinden koşmayıp Bursa’da ailesinin yanında kalmaya devam etseydi nasıl bir hayatı olurdu? bu sezon da bu sorgulamaya başladı. Nişanlısı tarafından terk edilen ve ailesiyle beraber yaşayan 37 yaşındaki İbo acaba ailesinin çizdiği yoldan mı gidecek, yoksa kendi yolunu mu çizecek? sorusunun cevabı İlginç Bazı Olaylar 2. sezonda izleyiciler ile olacak.

İbo için İstanbul’da işler iyi gitmemektedir. Arkadaşı Halil’in tekrar İstanbul’a dönmesiyle İbo’nun umutları yeniden yeşerir. Beraber yaşayacak olan İbo ile Halil ev arayışına girerler ancak ev bulma işi sandıkları kadar kolay olmayacaktır. İstanbul’da kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan İbo ev işini hallettikten sonra iş bulmaya karar verir. Çeşitli iş görüşmelerine giden İbo’nun yüzüne tek tek kapanır kapılar.

İbo ve Halil iş bulamayınca çareyi sosyal medya da ararlar. Sosyal medya da ünlü olarak para kazanmak isteyen İbo ve Halil başına gelenler izleyiciler tarafından merakla takip edilmektedir. Sosyal medya da gündem olmaya çalışan ikilinin yaşadığı olaylar 2. sezonda üyelerle buluşuyor.

İlginç Bazı Olaylar 2. Sezon Oyuncuları

Dizinin baş rolünde İbrahim Büyükak ve Zafer Algöz gibi isimler yer alıyor. Diğer oyuncu kadrosunda Füsun Demirel, Özgür Emre Yıldırım, Melis Babadağ, Özgür Turhan, Duygu Karaca, Nursena Yılmaz, Meral Çetinkaya, Cemre Ebüzziya, İdil Sivritepe yer almaktadır.

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status