İkiz Tepeler – Ateşte Benimle Yürü

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Sinema salonlarında gösterime girmesi uzun süredir merakla beklenen filmlerden birisi olan İkiz Tepeler – Ateşte Benimle Yürü nihayet vizyona giren filmler arasındaki yerini aldı. Daha öncesinde yayınlanan fragmanları ile dikkatleri üzerine çeken film hakkında merak ettiğiniz bilgilere bu haberimizde ulaşabilirsiniz. İkiz Tepeler – Ateşte Benimle Yürü filmi oyuncuları, konusu ve fragmanının yanında film ile ilgili izleyici yorumlarını da sitemizde bulacaksınız.

İkiz Tepeler – Ateşte Benimle Yürü filmi izlemeyi düşünen ve öncesinde film ile alakalı bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizde aradığınız bilgileri bulabilirsiniz. Haberimiz içeriğinde filmine ilişkin geniş bilgiler bulabilirsiniz.

Film gösterimi yapılmakta olan sinema salonlarında vizyona girmeden evvel hakkında hayli yüksek sayıda haber yapılan filmi oldukça merak edilmekte. Sinema eleştirmenleri tarafından hakkında oldukça güzel haberler yapılan film gişede de bu başarısını devam ettirdi. Haberimizde İkiz Tepeler – Ateşte Benimle Yürü Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. İkiz Tepeler – Ateşte Benimle Yürü filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

İkiz Tepeler – Ateşte Benimle Yürü Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 16 Ekim 2020

Filmin Türü : Korku – Dram – Gizem

Filmin Yönetmeni : David Lynch

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Sheryl Lee, Ray Wise, Madchen Amick, Heather Graham, Dana Ashbrook

Filmin Konusu : 16 Ekim 2020 tarihinde sinema salonlarında vizyona giren film korku, dram ve gizem türünde bir yapımdır. 2 saat 15 dakika süreye sahip film 1992 yapımıdır.

Ünlü yönetmen David Lynch’in efsane dizisi Twin Peaks’in ön hikayesi olarak çekilen film Teresa Banks cinayetini araştıran FBI ajanı Chet Desmond gizemli cinayet ile alakalı bir ip ucuna ulaşır ancak kısa bir süre sonra ortadan kaybolur.

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status