İkinci Seans : AEEP Filmi Vizyona Girdi

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Yerli korku türündeki İkinci Seans : AEEP Filmi 27 Mayıs 2022 cuma günü vizyondaki yerini aldı. Yönetmenliğini Murat Toktamışoğlu‘nun üstlendiği film 1 saat 6 dakika süreye sahip. Filmin merkezinde yer alan Demet karakteri, takıntıları nedeniyle hayli zorlu bir yaşam sürdürmektedir. Demet bir gece oldukça ağır olaylar yaşayacaktır. Yazımız içerisinde filmin konusu, oyuncuları ve yönetmeni hakkında bilgilerin yanında filmin vizyon tarihini bulabilir, film fragmanını full hd izleyebilirsiniz.

Korku türündeki filmde Demet filmin ana odağında yer almaktadır. Yıkanmaktan korkan ve kusma fobisi bulunan Demet, bu sorunları nedeniyle başta ailesi ve arkadaşları olmak üzere çevresinden büyük bir tepki görmektedir. Evlenen ve çocuk sahibi olan genç kadın sonradan bir de ayna korkusu yaşamaya başlar. Bu nedenle Demet görüntüsünü yansıtan tüm yüzeylerden korkmaya başlamıştır.

Kocası tarafından terk edilince ise tedavi görmek üzere hastaneye yatar. Ancak burada tedavisini tamamlamadan hastaneden çıkar. Ama yaşadığı alanda temizliğe hiç dikkat etmez ve evi adeta bir çöplüğe dönüşür. Ayrıca komşularından da kendini soyutlamaktadır. Demet bir gece ağırlaşan korkularının eşliğinde büyük bir kabus içine girer ve unutamayacağı korku dolu bir deneyime yelken açar.

İkinci Seans : AEEP filmi vizyon tarihi, konusu, oyuncuları, film fragmanını full hd tek parça izle haberleri

Demet isminde bir kadının korku ve fobileri nedeniyle yaşadığı hayli zorlu hayatı konu alan filmde Demet’i bir gece unutulmaz korku dolu bir serüven beklemektedir. Filmin yapımcılığını Hann Yapım’ın üstlenmekte. Film 1 saat 6 dakika süreye sahip. Yerli korku türündeki filmin yönetmeni Murat Toktamışoğlu. Yerli korku filmi türünden hoşlananlar için ideal bir yapım. Film ile ilgili görüş ve yorumlarınızı alt bölümden bize iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status