İkimizin Yerine

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

İkimizin Yerine Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 21 Ekim 2016

Filmin Yönetmeni : Umur Turagay

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Nejat İşler, Serenay Sarıkaya, Zerrin Tekindor

Fragman yayınlandığı andan itibaren büyük merak uyandırdı.

Filmin Konusu : İkimizin Yerine izle, küçük bir kasabada yaşamını sürdüren ve devamlı tekrarlayan rutinlerden oluşan hayatını anlamlandırmaya uğraşan Çiçek, ailesinin kendisine dayattığı hayat tarzı kalıbı içinde nefes almaya çalışan genç bir kadındır. Yaşama ve içinde bulunduğu dünyaya yönelik sorgulamalarla tüm zamanı geçen genç kadın, kasabada yeni göreve başlayan edebiyat öğretmeni Doğan ile tanışınca her şey bir anda değişir. Doğan kendisini ne kadar bu yasak aşkın dışında bırakmaya çalışsa da, kalbini Çiçek’e kaptırmaktan kurtulamaz. İkili arasında ani ve tutkulu bir aşk başlar. Doğan ve Çiçek farklı yaşantılarına karşın birbirlerinin geçmişten gelen yaralarına ilaç olmaya çalışırken, bir ailenin kaderi kökünden değişecektir.

Son dönemin en popüler yıldızlarından Serenay Sarıkaya ile  Nejat İşler’i bir arada izlemekteyiz. Romantik türündeki filmin yönetmen koltuğunda Umur Turagay oturuyor. Senaryosu Pınar Bulut tarafından kaleme alınan filmin oyuncu kadrosu ise, Zerrin Tekindor, İştar Gökseven, Merve Çağıran, Aslı Bekiroğlu ve Özgür Emre Yıldırım gibi isimlerden oluşuyor. Yerli ve romantik türde bir yapım olan film 2016 yılı Ekim ayında sinema salonlarında izleyiciler ile buluşmuştur. İyi seyirler dileriz.

İkimizin Yerine” için bir yorum

  • 1 Mayıs 2020 tarihinde, saat 06:03
    Permalink

    Oldukça güzel ve duygusal bir film. Filmde Nejat İşler gerçekten çok güzel oynamış. Filmi izledikçe anlamakta zorlanıyorsunuz ancak sıra dışı bir konusu olduğunu ancak filmin sonlarına doğru görüyorsunuz. Gizem dolu bir filmdi benim açımdan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Limonata 2015 Filmi izle, Limonata Tek parça izle, Limonata Full hd izle, Limonata Filmi konusu, Limonata Filmi oyuncuları, Limonata Filmi Yönetmeni
Limonata

Limonata Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 24 Nisan 2015 Filmin Yönetmeni : Ali Atay Filmin Oyuncu

Kapat
DMCA.com Protection Status