İki Aşığın Ölümü Filmi Konusu | Oyuncuları | Fragman izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

2021 yılında vizyona giren İki Aşığın Ölümü filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça Türkçe dublaj alt yazılı izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman şeklinde yapacağınız aramalar ile ilgili tüm detayları haberimiz içeriğinde bulabilirsiniz.

3 Eylül 2021 tarihinde sinema salonlarında izleyiciler ile buluşan film dram türünde bir yapımdır. Fim 1 saat 25 dakikalık bir süreye sahiptir. Amerika Birleşik Devletleri yapımı filmin yönetmen koltuğunda Robert Machoian yer alıyor. Clayne Crawford, Sepideh Moafi, Chris Coy, Avery Pizzuto filmde rol alan oyuncular. Filmin konusunu merak eden sinema izleyicileri detayları aşağıda bulabilirler.

İki Aşığın Ölümü Filmi Konusu :

2020 Sundance Film Festivali’nde ilk gösterimi yapan filmin hikayesi boşanan bir çiftin boşanma sonrasında çocuklarının bu süreci en az hasarla atlatması için çabasına yer verilmektedir. David ve Nikki, Utah’ta ufak bir kasabada yaşamlarını sürdüren bir çifttir. Dört çocukları olan bu çift anlaşmazlıklar nedeniyle ayrı yaşamaya karar verirler. Farklı ancak birbirlerine yakın olacak şekilde yaşamlarını sürdürmeye başlarlar. David, bu yaşananları kabullenmekte zorlanmaktadır. Her geçen gün öfke ve kıskançlığı artmaktadır.

İki Aşığın Ölümü Filmi Fragmanı Full izle :

DMCA.com Protection Status