İçerideki Adam

Google News Abone Ol Sinefocus.com
67
İçerideki Adam

İçerideki Adam izle; Film fragmanı konusu, Oyuncuları İçerideki Adam tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. İçerideki Adam filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, İçerideki Adam filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

İçerideki Adam film Hakkında

İçerideki Adam filmi 28 Nisan 2006 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Polisiye Gerilim türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Spike Lee otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Russell Gewirtz almıştır. İçerideki Adam başrol oyuncu kadrosunu ise Denzel Washington, Clive Owen, Chiwetel Ejiofor gibi isimler süslemiştir. Film süresi 2 sa. 9 dk. olup, 7,6′ lük IMDb puanına sahiptir.

İçerideki Adam film konusu

Wall Street’ de sıradan birgün de biraz sıra dışı denilebilecek ama yine de olan bir soygun olayı gerçekleşir. Polis kuvvetleri hemen harekete geçerek konuyla ilgilenir. Dört soyguncu Wall Street’in en büyük bankalarından birine boyacı gibi girerek içerde 50 kişiyi rehin almıştır. Ellerinde ki rehinelerin güvencesi ile daha rahat hareket etmektedirler. Bu konunun araştırılması için 2 dedektif görevlendirilir. Dedektifler soyguncular ile pazarlık için harekete geçerler ancak soyguncuların eli kuvvetlidir.

Bu arada garip olayların ardı arkası kesilmemektedir. Dikkatleri çeken bazı olaylar meydana gelir. Filmin heyecanı git gide artmaktadır. Banka patronunun bu soygunla ilgili sakladığı bir şeyler olduğu şüphesi ve bu da yetmezmiş gibi kadın bir broker soyguncular ile görüşmek isteyişi olayları iyice karıştırır. Dedektif Frazier ve Darius’un kafaları iyice karışmış ancak bu soygunun altında daha organize bir olay olduğu ve soygunun paravan bir iş olduğu yönünde şüpheleri artmıştır.

İçerideki Adam film oyuncuları kimdir?

Denzel Washington Dedektif Keith Frazier
Clive Owen Dalton Russell
Jodie Foster Madeleine White
Christopher Plummer Arthur Case
Willem Dafoe Kaptan John Darius
Chiwetel Ejiofor Dedektif Bill Mitchell
Carlos Andrés Gómez Steve
Kim Director Stevie
James Ransone Steve-O
Bernie Rachelle Chaim (Bernard Rachelle olarak)
Peter Gerety Kaptan Coughlin
Victor Colicchio Çavuş Collins
Cassandra Freeman Sylvia
Peter Frechette Peter Hammond
Gerry Vichi Herman Gluck

İçerideki Adam film Yorumları Eleştiri

“spike lee nin yeni filmi. bir banka hirsizi ve onun pesindeki polisi konu alan usta oyuncularla dolu bi film.” tnl

“fos bir film, ortalama bir halivut filminden beklenecek sekilde vakit gecirtiyor hepsi o kadar. denzel washington iyi, jodie foster asiri gereksiz kacmis, senaryoysa ayrica patlak. bosverin derim.” yaycep

“‘ne olacak?’tan ziyade ‘nasil olacak?’ ve ‘niye ki?’ sorulari uzerinde hareket eden, yer yer ‘bir spike lee filmi’ diye bagiran, pek hos bir soygun filmi olmus. olmus.” tramell

“bir spike lee basyapiti. uzun uzun cumlelerle anlatmaya hic gerek yok, film dedigin boyle olur.” henryleyden

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın