I Care a Lot izle 2020 Netflix Film Fragmanı Full Tek Parça izle

Google News Abone Ol Sinefocus.com
72
I Care a Lot izle 2020 Netflix Film Fragmanı Full Tek Parça izle

I Care a Lot izle; 2020 Netflix Film fragmanı konusu, Oyuncuları I Care a Lot tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. I Care a Lot filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, I Care a Lot filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

I Care a Lot film Hakkında

I Care a Lot filmi 12 Eylül 2020 (Kanada) yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Komedi türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda J Blakeson otururken, yapımcılığını ve senaryosunu J Blakeson tarafından kaleme almıştır. I Care a Lot başrol oyuncu kadrosunu ise Rosamund Pike, Eiza Gonzalez, Dianne Wiest gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 58 dakika olup, 6,2 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

I Care a Lot film konusu

I Care a Lot film; “I Care a Lot”, son derece başarılı bir yasal vasi olan Marla Grayson’a (Rosamund Pike) odaklanıyor. Marla’nın kanunları kendi yararına, müvekkillerinin ise zararına kullanmakta üstüne yoktur. Fakat bir gün kendisi için mükemmel bir müvekkil seçtiğini düşündüğü anda hiç olmadığı kadar yanılır. Çok geçmeden dış görünüşün ne kadar yanıltıcı olabileceğini öğrenir.

I Care a Lot film Fragmanı

I Care a Lot film oyuncuları kimdir?

Rosamund Pike – Marla Grayson
Peter Dinklage – Roman Lunyov
Eiza González – Fran
Dianne Wiest – Jennifer Peterson
Chris Messina – Dean Ericson
Isiah Whitlock Jr. – Judge Lomax
Macon Blair – Feldstrom
Alicia Witt – Dr. Karen Amos
Damian Young – Sam Rice
Nicholas Logan – Alexi Ignatyev