Hustlers

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 1,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...

Hustlers Filmin Yönetmeni: Lorene Scafaria

Filmin Oyuncuları: Jennifer Lopez, Constance Wu, Julia Stiles

Filmin Türü: Biyografi, Dram

Filmin Vizyon Tarihi : 24 Ocak2020

Filmin Süresi : 1 saat 47 dakika

Hustlers Filmi konusu; Hustlers izle, Eskiden striptiz klüplerinde çalışan ve birbiri ile tanışan bir grup kadın, çok farklı bir amaç için bir araya gelirler. Bir araya gelen bu ekip Wall Street gibi beyaz yakalıların çalıştığı yerlerden müşteriler ayarlamakta ve sonrasında onlara farklı yöntemler ile şantaj yaparak dolandırıcılık yapmaktadır. Wall Street gibi kalburüstü yerlerde çalışan kişilerin ekonomik anlamda oldukça varlıklı olmaları bu kişileri kızlar için hedef yapmaktadır. Bu insanların en büyük zaafı da kolaylıkla tahmin edilebileceği gibi kadınlardır. Hustlers Jennifer Lopez’in kadınların başında bulunan ekip lideri olarak oynadığı filmde kadınlar, hedef olarak belirledikleri kişileri türlü yöntemler ile ağlarına düşürmekte, onların kredi kartını çalarak şahsi harcamalar yapmak gibi basit yöntemlerden başlayarak kişileri dolandırmaktadırlar.

Hustlers izle | Hustlers Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle
Hustlers izle | Hustlers Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle

Gerçek bir hikayeden uyarlanan film Ocak 2020 tarihinde vizyona girecek olup 1 saat 47 dakikalık süreye sahiptir. Filmin çekimleri esnasında konu gerçek bir hayattan alınarak hikayelendirildiği için gerçek kişi olan ve olayları yaşayan Samantha Barbash, filmin hikayesinin kendi yaşadıkları üzerine kurulu olması, kendisinden izin alınmaksızın sinema filmi çekilmesi nedeniyle toplamda 40 milyon dolar değerinde bir tazminat davasını filmi çeken şirkete açma yoluna gitmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Briarpatch izle, Briarpatch türkçe izle, Briarpatch full hd izle, Briarpatch tek parça izle
Briarpatch 1.Sezon 7.Bölüm

Briarpatch 1.Sezon 7.Bölüm Fragmanı izle Türkçe Dublaj Altyazılı Full Hd Tek Parça Briarpatch 1.Sezon 7.Bölüm Ne zaman Yayınlanacak : Dizinin

Kapat
DMCA.com Protection Status