Hunter Hunter Filmi Konusu | Oyuncuları | Fragmanı izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Hunter Hunter izle; 2020 Yapımı Film fragmanı konusu, Oyuncuları Hunter Hunter tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Joseph, karısı ve kızları Renege, vahşi doğanın tam ortasında yaşamlarını sürdüren bir ailedir. Hunter Hunter filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Hunter Hunter filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Hunter Hunter film Hakkında

Hunter Hunter filmi 18 Aralık 2020 (ABD) yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Korku Gerilim türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Shawn Linden otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Shawn Linden almıştır. Hunter Hunter başrol oyuncu kadrosunu ise Devon Sawa, Nick Stahl, Camille Sullivan gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 34 dakika olup, 6,4 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Hunter Hunter film konusu

Hunter Hunter film; Joseph, karısı kızları Renege, vahşi doğanın tam ortasında yaşamlarını sürdüren bir ailedir. Kürk avcılığı yaparak yaşamlarını sürdüren aile, vahşi hayvanlara kurdukları hayvan tuzakları ile yakalamaktadırlar. Yine birgün ormanın derinliklerin de ava çıktıkların da Joseph, bir kurdun peşinden giderek ailesini geride bırakmıştır. Uzun bir zaman geçmesine rağmen dönmemiş olması ailesini tedirgin etmeye başlamıştır. Joseph olmadan yaşamlarını sürdürmeye çalışan anne kız birgün evde oldukları bir sırada dışarıdan sesler geldiğini duyarak onun geldiğini düşünürler. Ancak ağır yaralanmış gizemli bir adam olan Lou diye biridir.

Hunter Hunter film oyuncuları kimdir?

Devon Sawa – Joseph Mersault
Camille Sullivan – Anne Mersault
Summer H. Howell – Renee Mersault
Nick Stahl – Lou
Gabriel Daniels – Barthes
Lauren Cochrane – Lucy
Jade Michael – Tina
Erik Athavale – Greg
Blake Taylor – Cully
Karl Thordarson

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status