Human Capital

Google News Abone Ol Sinefocus.com
66
Human Capital

Human Capital izle; Film fragmanı konusu, Oyuncuları Human Capital tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Hayatları birbirinden oldukça farklı iki ailenin yaşamlarının tesadüf eseri kesişmesi ile gelişen olaylar konu ediliyor. Human Capital filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Human Capital filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Human Capital film Hakkında

Human Capital filmi 10 Eylül 2019 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Dram Polisiye türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Marc Meyers otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Stephen Amidon, Oren Moverman kaleme almıştır. Human Capital başrol oyuncu kadrosunu ise Marisa Tomei, Maya Hawke (II), Peter Sarsgaard gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 sa. 38 dk. olup, 6,1′ lük IMDb puanına sahiptir.

Human Capital izle, Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları

Human Capital film konusu

Hayatları birbirinden oldukça farklı iki ailenin yaşamlarının tesadüf eseri kesişmesi ile gelişen olaylar konu ediliyor. Biri oldukça zengin hayatı tüm uçları iler yaşayan varlıklı ve gösterişli bir hayat, diğeri ise yokluk içinde sıradan bir yaşam süren iki aile. Hayatları bir kaza sonucu birbirlerine değmiştir. Bu kaza sonucu hayatları beklenmedik bir biçim de birbirine karışır. İki ailenin hayatları da hiç ummadıkları şekil de değişecektir.

Netflix Human Capital Full HD Tek Parça Türkçe Dublaj izle

Human Capital film oyuncuları kimdir?

Liev Schreiber – Drew Hagel
Alex Wolff – Ian Warfield
Marisa Tomei – Carrie Manning
Peter Sarsgaard – Quint Manning
Maya Hawke – Shannon Hagel
Betty Gabriel – Ronnie Hagel
Paul Sparks – Jon
Aasif Mandvi – Godeep
Fred Hechinger – Jamie Manning
Maxwell Whittington-Cooper – Brendon
Alex Yiakoumatos – Manning Twin #1
Nick Yiakoumatos – Manning Twin #2

Bir cevap yazın