Hükümet Kadın 2

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Hükümet Kadın 2 Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 8 Kasım 2013

Filmin Yönetmeni : Sermiyan Midyat

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Demet Akbağ, Sermiyan Midyat, Ercan Kesal

Filmin Konusu : Hükümet Kadın 2 izle, seyirciyi ilk filmde yaşananların 7 yıl öncesine götürüyor. Xate ile kocası Aziz Veysel, Faruk ile amansız bir mücadele içindedir. Xate, belediye başkanı Aziz Veysel’in eşidir ve Güneydoğu’daki ilk kadın belediye başkanı olmasına daha yedi yıl vardır. Faruk’un bitmek bilmez koltuk hırsının temelleri ta bugünlerde atılır. Xate, sıradan bir günün sabahında Aziz Veysel’i evden uğurlarken hiç beklemediği bir sürprizle karşı karşıya gelir. Bu kötü sürpriz, Xate ile Faruk’un bir kez daha karşı kapışmasına sebep olur. Asıl sürpriz ise, tüm kasaba halkını şaşkına çeviren erken seçim kararı olacaktır.

Sermiyan Midyat’ın kendi babaannesinin yaşamından esinlenerek senaryolaştırdığı Hükümet Kadın’da, bölgesinin ilk kadın belediye başkanı olan Zekiye Midyat’ın hikayesi perdeye aktarılmıştı. Devam halkası niteliğindeki Hükümet Kadın 2’nin baş rollerinde bir kez daha Demet Akbağ ve Sermiyan Midyat’ı izliyoruz. Yerli komedi türünde bir yapım olan film 2013 yılının Kasım ayında sinema salonlarında gösterime girmiştir. Serinin ikinci filminde de yine oldukça eğlenceli olaylar birbirini takip etmeye devam etmekte. Daha önce yayınlanan Hükümet Kadın filminde olduğu gibi Sermiyan Midyat filmin yönetmen koltuğunda oturmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Meteler 2019 Filmi izle, Meteler Tek parça izle, Meteler Full hd izle, Meteler 1080p 720p izle, Meteler Filmi konusu, Meteler Filmi oyuncuları, Meteler Filmi Yönetmeni
Meteler

Meteler Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 19 Nisan 2019 Meteler Filmi Yönetmeni : Burak Akyol Filmin

Kapat
DMCA.com Protection Status