Hopper ve Çılgın Çetesi: Büyük Macera Vizyonda!

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com


Hopper ve Çılgın Çetesi: Büyük Macera filmi Macera, Komedi, Animasyon türlerinde bir yapım olup 27 Mayıs 2022 Cuma günü ülkemiz sinema salonlarında gösterime girmiştir. Film 1 saat 31 dakika süreye sahip olup, Ben Stassen, Benjamin Mousquet yönetmenliğini yapmaktadır. Film özellikle küçük yaştaki çocukların severek izleyecekleri türden bir yapım olarak karşımıza çıkmaktadır. Yazımız içeriğinde filmin konusu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca film fragmanını da yazımız sonunda izleyebilirsiniz.

Hopper, yarı tavşan yarı tavuk olarak dünyaya gelmiştir. Oldukça ünlü bir tavşan maceracısı olan Kral Peter tarafından evlat edinilmiştir. Hopper ve arkadaşlarının eğlence dolu macerasına şahit olacağımız animasyon türündeki yapımda Karanlığın Hamster’ının Asasını amcasından önce bulmak isteyen Hopper arkadaşları ile birlikte bir maceraya atılır.

Hopper ve Çılgın Çetesi: Büyük Macera Vizyonda! Film fragmanı full hd izlemek, film konusu ve oyuncuları hakkında bilgiler

Daha önce vizyona girmesi planlanan film pandemi nedeniyle gösterimi ertelenmek zorunda kalmıştı. Son olarak ise 27 Mayıs 2022 tarihi vizyona gireceği zaman olarak açıklandı. Merakla beklenen animasyon filmi küçüklerin olduğu kadar aile büyüklerinin de çocukları ile birlikte izleyebileceği türden. Yarı tavuk yarı tavşan olan Hopper karakteri küçük izleyicilerin oldukça seveceği bir karakter. Hopper, evlat edinilmiştir ve kendisini büyük bir macera beklemektedir. Karanlığın Hamster’ının Asasını bulmak için yola çıkan Hopper ve arkadaşlarını birbirinden heyecan dolu olaylar beklemektedir. Büyük bir maceraya atılan Hopper ve arkadaşları acaba bu maceranın sonunda mutlu sona ulaşacak mı? Animasyon türündeki film Belçika ve Fransa ortak yapımı. 1 saat 31 dakika süreye sahip. Hem eğlenceli vakit geçirmek hem de çocukları ile birlikte olmak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir yapım. Filmin fragmanına ve konusuna değindiğimiz yazımızın sizler için aydınlatıcı olduğunu düşünmekteyiz. Sizler de film ile ilgili görüş ve önerilerinizi yorum kısmında diğer okuyucular ile paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status