Hızlı ve Öfkeli Tokyo Yarışı

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Filmin Yönetmeni: Justin Lin

Filmin Oyuncuları: Lucas Black, Shad Moss, Brian Tee

Filmin Türü: Aksiyon, Polisiye

Filmin Vizyon Tarihi : 28 Temmuz 2006

Filmin Süresi : 1 Saat 44 Dakika

Filmin konusu:  Hızlı ve Öfkeli Tokyo Yarışı izle, Adrenalin yüklü Hızlı ve Öfkeli serisinin üçüncü bölümü olan Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı’nda en yeni ve en hızlı arabalar, dünyadaki en tehlikeli yarış pistinde kafa kafaya yarışıyorlar. Mutsuz bir ev ortamında ve yapaylığın hakim olduğu bir çevrede kendisini gitgide daha yabancı hisseden genç Sean Boswell için sokak yarışlarına katılmak, yaşadığı hayatın mutsuzluklarından biraz da olsa sıyrılmak anlamını taşımaktadır. Fakat sokak yarışlarına karşı büyük ilgisi, onu yerel yetkililerin gözünde sevimsiz bir genç haline getirmiştir. Katıldığı yarışlarda kazaların ardı arkası kesilmeyince oğlunun sonunun hapis olacağından endişe eden annesi, onu Japonya’nın başkenti Tokyo’da yaşayan sert mizaçlı bir asker olan babasının yanına göndermek zorunda kalır. Artık Tokyo’da hayatına devam eden Sean, hiç bilmediği geleneklerin içinde bu kez gerçek bir yabancı olmuştur.

Sean Boswell, kendisini ailesine ve çevresine karşı yabancı hisseden mutsuz bir gençtir. Yasa dışı olan sokak yarışlarına merakı, mutsuzluğunu hafifletebildiği tek yoldur. Kendisini rahatça ifade edebildiği tek şey olan yarışlar, yerel yetkililerle karşı karşıya gelmesine neden olmaktadır. Katıldığı yarışlar üst üste kazalarla sonuçlanınca oğlunun hapse girmesinden korkan annesi, onu Tokyo’da yaşayan despot bir asker olan babasının yanına gönderir. Her şeyiyle farklı bir kültürde yabancılık duygusu iyiden iyiye pekişen Sean’ın Tokyo’daki bunaltıcı hayatı, Twinkie ile tanışmasıyla değişmeye başlar. Twinkie sayesinde birden kendisini Tokyo’nun drift yarışları dünyasında bulur. Ülkesinde alışık olduğu sokak yarışlarından çok daha yüksek tempoya sahip olan bu yarışlarla Sean, hiç bilmediği dünyaların içine dalmak üzeredir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Vahşetin Çağrısı izle | Vahşetin Çağrısı Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle
Vahşetin Çağrısı

Vahşetin Çağrısı Filmin Yönetmeni: Chris Sanders Filmin Oyuncuları: Harrison Ford, Dan Stevens, Omar Sy Filmin Türü: Macera Filmin Vizyon Tarihi : 21 Şubat 2020

Kapat
DMCA.com Protection Status