Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast and Furious 9

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast and Furious 9 izle, 2021 Netflix Film konusu, oyuncuları, imdb puanı, fragmanı full hd izle, Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast and Furious 9 filmi Türkçe dublaj ve tek parça izle.

Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast and Furious 9 film Hakkında

Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast and Furious 9 filmi 2 Temmuz 2021 yayınlanan Netflix filmidir. Orjinal adı Fast and Furious 9 isimli Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast and Furious 9 filmi Aksiyon, Gerilim türünde ki en iyi film önerileri fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast and Furious 9 film yönetmeni koltuğunda Justin Lin otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Daniel Casey, Justin Lin tarafından kaleme almıştır. Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast and Furious 9 film oyuncuları ise gibi Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Charlize Theron, Nathalie Emmanuel, John Cena isimler süslemiştir. Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast and Furious 9 IMDb puanı – olarak güncellenmiştir.

Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast and Furious 9 film konusu

Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast and Furious 9 film; Dominic Toretto’nun artık tek önceliği oğlu Brian’ı korumaktır. Oğlu ve Letty ile birlikte sakin bir yaşam süren Toretto, istese de geçmişinden kurtulamaz. Bu kez geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalan Toretto, siber suçlu Cipher ile birlikte çalışan kardeşi Jakob’a karşı savaşmak zorunda kalır.

Milyonlarca sinemaseverin merakla beklediği filmin fragmanı nihayet yayınlandı. Sevilen serinin yeni filmi Hızlı ve Öfkeli 9 vizyon tarihi nihayet belli oldu. Filmin 2 Temmuz 2021 tarihinde sinema salonlarında gösterime gireceği ilan edildi. Serinin yeni filmi ile ilgili yapımcı firmadan açıklama yapıldı ve fragman resmi Youtube hesabından yayınlandı. Fragmanı izlediğimiz zaman filmin konusuna dair az da olsa bir takım bilgiler edinebiliyoruz. Fragmanda Dom’un oğluna araba kullanmayı öğrettiği ve oğluna bundan sonra eskisi gibi hayatını idame ettiremeyeceğini söylüyor.

Ardından Letty odaya girmekte ve Dom’un kendisine vermiş olduğu kolyeyi Brian’a vermekte. Letty’nin kolyeyi verdiği anlarda oldukça tedirgin olduğu görülmekte. Film yine aksiyon ve macera türünde bir yapım. Filmin süresi 2 saat 15 dakika. Yönetmenliğini Justin Lin’in yaptığı başrollerinde Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Charlize Theron, Nathalie Emmanuel, John Cena’nın yer aldığı filmin senaryosunu ise Daniel Casey ve Chris Morgan yazmıştır.

Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast and Furious 9 film Fragmanı

Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast and Furious 9 film Oyuncuları

Vin Diesel
Michelle Rodriguez
Jordana Brewster
Tyrese Gibson
Ludacris
Nathalie Emmanuel
John Cena
Sung Kang
Helen Mirren
Charlize Theron

Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast and Furious 9 izle, Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast and Furious 9 full izle, Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast and Furious 9 tek parça izle, Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast and Furious 9 film izle, Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast and Furious 9 Türkçe Dublaj izle, Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast and Furious 9 720p izle, Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast and Furious 9 1080p izle, Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast and Furious 9 film eleştirisi yorumları, Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast and Furious 9 film konusu, Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast and Furious 9 film oyuncuları, Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast and Furious 9 film yönetmeni, Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast and Furious 9 fragmanı, Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast and Furious 9 imdb puanı,

DMCA.com Protection Status