Hızlı ve Öfkeli 6

Hızlı ve Öfkeli 6 izle | Hızlı ve Öfkeli 6 Filmi Full HD Tek Parça izle

Hızlı ve Öfkeli 6 izle | Hızlı ve Öfkeli 6 Filmi Full HD Tek Parça izle

Hızlı ve Öfkeli 6 izle, Hızlı ve Öfkeli 6 Filmi Konusu, Yönetmeni hakkında tüm bilgileri Hızlı ve Öfkeli 6 Fragmanı Full hd tek parça izle 

Filmin Yönetmeni: Justin Lin

Filmin Oyuncuları: Vin Diesel, Dwayne Johnson, Paul Walker

Filmin Türü: Aksiyon

Filmin Vizyon Tarihi : 24 Mayıs 2013

Filmin Süresi : 2 Saat 10 Dakika

Hızlı ve Öfkeli 6 Filmi Konusu, Yönetmeni, Oyuncuları

Hızlı ve Öfkeli 6 Full hd | Altyazılı | Türkçe Dublaj izle

Hızlı ve Öfkeli 6 Filmi konusu:  Dom ve Brian’ın öncülük ettiği Rio soygunu, oldukça kilit bir ismin çetesini çökertip, ekibe 100 milyon dolar kazandırdığından bu yana keyifleri yerinde olan kahramanlarımız, hayatın tadını çıkarmaktadır. Ne var ki, bir yandan da eve dönmek ve kaçmadan, saklanmadan huzur içinde yaşamak arzusuyla yanıp tutuşmaktadırlar. Her ne kadar çok paraları olsa da, aileden ve yuvadan uzak bir hayatın pek çok zorlukları vardır. Bu esnada Hobbs, dünya çapında on iki ülkeye yayılmış bir suç örgütünü araştırmaya başlar. Bu örgüt, her biri birer ölüm makinesi haline gelmiş paralı askerlerden oluşmaktadır. Örgütün ikinci lideriyse Dom’un öldüğünü sandığı eski sevgilisi Letty’den başkası değildir. Bu örgütle hesaplaşmanın tek yolu onları kendi seviyelerine, yani sokaklara çekmektir.

Hızlı ve Öfkeli 6 Tek Parça 1080p | 720p izle

Hobbs, Dom’a takımını Londra’da tekrardan toplamasını teklif eder. Karşılığında ise haklarındaki tüm dava dosyaları ve suçlamaların düşürülerek, eve dönmeyi, ailelerine kavuşmayı vaat eder.
Artık bir efsane haline gelen ünlü serinin son halkası olan film, bu sefer İspanya’da ve İngiltere’de çekildi. Yapımın yönetmenliğini ise, seride yapımcı kimliği ile de yer alan Justin Lin üstlenirken, senaryo Chris Morgan’a ait.

Hızlı ve Öfkeli 6 Filmi, Hızlı ve Öfkeli 6 Filmi izle, Hızlı ve Öfkeli 6 Tek parça izle, Hızlı ve Öfkeli 6 Full hd izle, Hızlı ve Öfkeli 6 Filmi konusu, Hızlı ve Öfkeli 6 Filmi oyuncuları, Hızlı ve Öfkeli 6 Filmi Yönetmeni

Bir cevap yazın