Hızlı ve Öfkeli 6

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Filmin Yönetmeni: Justin Lin

Filmin Oyuncuları: Vin Diesel, Dwayne Johnson, Paul Walker

Filmin Türü: Aksiyon

Filmin Vizyon Tarihi : 24 Mayıs 2013

Filmin Süresi : 2 Saat 10 Dakika

Filmin konusu:  Hızlı ve Öfkeli 6 izle, Dom ve Brian’ın öncülük ettiği Rio soygunu, oldukça kilit bir ismin çetesini çökertip, ekibe 100 milyon dolar kazandırdığından bu yana keyifleri yerinde olan kahramanlarımız, hayatın tadını çıkarmaktadır. Ne var ki, bir yandan da eve dönmek ve kaçmadan, saklanmadan huzur içinde yaşamak arzusuyla yanıp tutuşmaktadırlar. Her ne kadar çok paraları olsa da, aileden ve yuvadan uzak bir hayatın pek çok zorlukları vardır. Bu esnada Hobbs, dünya çapında on iki ülkeye yayılmış bir suç örgütünü araştırmaya başlar. Bu örgüt, her biri birer ölüm makinesi haline gelmiş paralı askerlerden oluşmaktadır. Örgütün ikinci lideriyse Dom’un öldüğünü sandığı eski sevgilisi Letty’den başkası değildir. Bu örgütle hesaplaşmanın tek yolu onları kendi seviyelerine, yani sokaklara çekmektir.

Hobbs, Dom’a takımını Londra’da tekrardan toplamasını teklif eder. Karşılığında ise haklarındaki tüm dava dosyaları ve suçlamaların düşürülerek, eve dönmeyi, ailelerine kavuşmayı vaat eder.
Artık bir efsane haline gelen ünlü serinin son halkası olan film, bu sefer İspanya’da ve İngiltere’de çekildi. Yapımın yönetmenliğini ise, seride yapımcı kimliği ile de yer alan Justin Lin üstlenirken, senaryo Chris Morgan’a ait.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status