Hesapta Aşk izle 2021 Netflix Film Fragmanı Tek Parça full izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Hesapta Aşk izle; 2021 Netflix Film fragmanı, konusu, Oyuncuları Hesapta Aşk tek parça ve full HD izlemek için tüm detaylar. Hesapta Aşk filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Hesapta Aşk filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Hesapta Aşk film Hakkında

Hesapta Aşk Filmi Türkiye yapımı film 12 Şubat 2016 (Türkiye)’ de vizyona girecektir. Yerli Komedi filmi türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Gönenç Uyanık otururken yapımcılığını ve senaryosunu Zafer Külünk kaleme almıştır. Hesapta Aşk başrol oyuncu kadrosunu ise Meriç Aral, Derya Şensoy, Fırat Altunmeşe gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 Saat 22 dakika olup, 4,9′ lük IMDb puanına sahiptir.

Hesapta Aşk film fragmanı

Hesapta Aşk filmi konusu

Hesapta Aşk film; Sosyal medyada tanıştığı sevgilisini görmek için annesinden habersiz Ankara’dan İstanbul’a gitmeyi planlayan Ezgi ve en yakın arkadaşı Didem’in başından geçen macerayı anlatan filmde Meriç Aral, Derya Şensoy, Fırat Altunmeşe, Burak Tozkoparan ve Kutay Kalabalık rol alıyor.

Yönetmenliğini Kristal Elma ödüllü reklam yönetmeni Gönenç Uyanık’ın yaptığı senaryosunu Zafer Külünk’ün yazdığı, reklam dünyasının önemli prodüksiyon şirketlerinden DEPO film ve köklü film şirketi İmaj’ın yapımcılığını birlikte üstlendikleri film, yapım kalitesi ve gençlerin hayatına gerçekçi bakışıyla çok eğlendirecek. Hayatlarını sosyal medya çılgınlığı etrafında geçiren Ezgi ile Didem aşk uğruna yaptıkları bu eğlenceli yolculukta gençliğin hayat dolu enerjisi ve sosyal medyanın yarattığı ilüzyonlar birbirini tamamlayacak.

Hesapta Aşk film oyuncuları kimdir?

Meriç Aral
Derya Şensoy
Fırat Altunmeşe

DMCA.com Protection Status