Hercai 56. Bölüm

Google News Abone Ol Sinefocus.com
37
Hercai 56. Bölüm

Hercai 56. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Hercai 56. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Dilşah, herkesi şaşkına çeviren bir şekil de sağ salim dönerek Şadoğlu konağına gelmeyi başarmıştır. Hercai 56. Bölüm 24 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Hercai Geçen Bölüm Özeti

Hercai 56. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Dilşah, herkesi şaşkına çeviren bir şekil de sağ salim dönerek Şadoğlu konağına gelmeyi başarmıştır. Miran ise aldığı bir haber karşısın da annesinin hayatta olduğunu öğrenerek büyük bir şok yaşamıştır. Azize yaptıklarından dolayı büyük pişmanlık duymakta ve kendi cezasını kesmek istediğin de ise beklenmedik bir durum ile karşı karşıya kalır.

Hercai 56. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, 24 Ocak 2021

Yaşadıklarından sonra büyük travma için de olan Dilşah, aklı karma karışık olmuştur ve Zehra’ yı da çok zor duruma sokmuştur. Zehra, elinden geldiğince Miran’ a destek olmaya devam ederek diğer yandan da Azize’ ye beklenmedik bir teklif sunar.

Hercai 56. Bölüm Fragmanı

Hercai 56. Bölüm Tek Parça izle, Full izle

Hercai dizi konusu

Hercai dizisi; Midyat’a İstanbul’dan işadamı olarak gelen Miran Aslanbey, Nasuh Şadoğlu’na ortaklık teklif edip aynı zaman da Torunu Reyyan’ı da ister. Ancak güçlü bir aile reisi Nasuh’un güçlü bir servete sahip olan Miran için çok daha farklı planlar içindedir. Ona torununu verecektir ancak istediği torunu değil. Nasuh, Miran’ı planları çerçevesinde ikana etmeye çalışırken aynı zaman da Miran’ ın planlarından da hiç haberi yoktur.

İki adam arasındaki planların sonunda verecekleri karar merakla beklenirken, haberler Reyyan ve Yaren’in hayatını derinden etkileyecek. Midyat’ın binlerce yıllık tarih kokan kokan geçmiş izleri arasında yaşanan bu büyük aşk hikayesi iki ailenin kaderini nasıl etkileyecek? Midyat’ın güzelliği Reyyan’ı İstanbullu yakışıklı bir işadamı ile karşılayacak mı? Hercai ilk bölümde ilk görüşte aşkla büyük bir imtihana şahit olacak!

Hercai dizi oyuncuları kimdir?

Miran Aslanbey – Akın Akınözü
Reyyan Şadoğlu – Ebru Şahin
Nasuh Şadoğlu – Macit Sonkan
Azize Aslanbey – Ayda Aksel
Hazar Şadoğlu – Serhat Tutumluer
Sultan Aslanbey – Gülçin Santırcıoğlu
Azat Şadoğlu – Tansu Taşanlar
Gönül Aslanbey – Oya Unustası
Handan Şadoğlu – Gülçin Hatıhan
Cihan Şadoğlu – Serdar Özer
Yaren Şadoğlu – İlay Erkök
Zehra Şadoğlu – Feride Çetin
Fırat Demiralp – Cahit Gök
Gül Şadoğlu – Ebrar Demirbilek

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın