Hercai 55. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Hercai 55. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Hercai 55. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Dilşah’ın sağ salim Şadoğlu konağına gelmesiyle herkes şaşkındır. Annesinin yaşadığını öğrenen Miran ise şok olmuştur. Hercai 55. Bölüm 17 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Hercai Geçen Bölüm Özeti

Hercai 55. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Dilşah’ın sağ salim Şadoğlu konağına gelmesiyle herkes şaşkındır. Annesinin yaşadığını öğrenen Miran ise şok olmuştur. Azize’den annesinin, çocukluğunun ve tüm geçmişinin hesabını sormaya kararlıdır. Azize ise pişmanlık içindedir, kendi cezasını kendi vermeye kalkar ve beklenmedik bir hamle yapar.

Hercai 55. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, 17 Ocak 2021

Yaşadığı travmanın etkisiyle aklı karmakarışık olan Dilşah’ın gelişi Zehra’yı da hayli zor durumda bırakmıştır. Reyyan bir yandan var gücüyle Miran’a destek olmaya çalışırken bir yandan da Azize’ye bir teklifte bulunur. Azize’nin düştüğü durum karşısında keyfi yerine gelen Füsun ise aldığı haberle şok olur.

Hercai 55. Bölüm Tek Parça izle, Full izle

Hercai dizi konusu

Hercai dizisi; Midyat’a İstanbul’dan işadamı olarak gelen Miran Aslanbey, Nasuh Şadoğlu’na ortaklık teklif edip aynı zaman da Torunu Reyyan’ı da ister. Ancak güçlü bir aile reisi Nasuh’un güçlü bir servete sahip olan Miran için çok daha farklı planlar içindedir. Ona torununu verecektir ancak istediği torunu değil. Nasuh, Miran’ı planları çerçevesinde ikana etmeye çalışırken aynı zaman da Miran’ ın planlarından da hiç haberi yoktur.

İki adam arasındaki planların sonunda verecekleri karar merakla beklenirken, haberler Reyyan ve Yaren’in hayatını derinden etkileyecek. Midyat’ın binlerce yıllık tarih kokan kokan geçmiş izleri arasında yaşanan bu büyük aşk hikayesi iki ailenin kaderini nasıl etkileyecek? Midyat’ın güzelliği Reyyan’ı İstanbullu yakışıklı bir işadamı ile karşılayacak mı? Hercai ilk bölümde ilk görüşte aşkla büyük bir imtihana şahit olacak!

Hercai dizi oyuncuları kimdir?

Miran Aslanbey – Akın Akınözü
Reyyan Şadoğlu – Ebru Şahin
Nasuh Şadoğlu – Macit Sonkan
Azize Aslanbey – Ayda Aksel
Hazar Şadoğlu – Serhat Tutumluer
Sultan Aslanbey – Gülçin Santırcıoğlu
Azat Şadoğlu – Tansu Taşanlar
Gönül Aslanbey – Oya Unustası
Handan Şadoğlu – Gülçin Hatıhan
Cihan Şadoğlu – Serdar Özer
Yaren Şadoğlu – İlay Erkök
Zehra Şadoğlu – Feride Çetin
Fırat Demiralp – Cahit Gök
Gül Şadoğlu – Ebrar Demirbilek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status