Hemen Döneriz

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
2 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 5,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...

Hemen Döneriz Filmin Yönetmeni: Haydar Işık

Filmin Oyuncuları: Burak Satıbol, Murat Genç, Gökhan Mumcu

Filmin Türü: Komedi

Filmin Vizyon Tarihi : 29 Kasım2019

Filmin Süresi : 1 saat 38 dakika

Hemen Döneriz Filmi konusu; Hemen Döneriz izle, Özkan genç bir adamdır ve bir araştırma yürütmektedir. Halis bir Hollanda çiçeği olan ve çok farklı etkileri bulunan bir çiçek ile ilgili bir araştırma faaliyeti yürütmektedir. Bu araştırma için de saksıda bir çiçek yetiştirmektedir. Çağımızda insanların en büyük sorunu olan stresin ortadan kaldırılmasını önlemeye yönelik bir bitki üzerinde çalışmalarını devam ettiren Özkan, sonunda hedeflediği bitkiyi yetiştirir ve insan beyninin salgıladığı stres hormonunu düzenleyen bu bitki sayesinde çağın en önemli sorunlarından birine karşı yakaladığı bu başarıyı kutlamak üzere bir parti vermeye karar verir. Partiye en yakın arkadaşlarını davet eden Özkan’ı büyük bir problem beklemektedir. Uzun zamandır baş belası olan bir karga Özkan’ın büyük emekler ile yetiştirdiği bu tedavi edici bitkiyi yer. Özkan’ın bütün çalışmaları bir anda yok olmuştur.

Hemen Döneriz izle | Hemen Döneriz Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle
Hemen Döneriz izle | Hemen Döneriz Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle

Özkan’ın vakit kaybetmeksizin başka bir bitki bulması gerekmektedir bunun için de arkadaşlarıyla beraber Keşan’a doğru yola çıkar. Yaptıkları yolculuk esnasında bu arkadaş grubu aslında hiç farkında olmadan Reco isimli bir mafya liderinin çetesini çökertir. Tabi olaylar bununla da sınırlı kalmayacak ve Özkan ile arkadaşları kendilerini çok farklı ve komik maceraların içerisinde bulacaktır. Kasım 2019 tarihinde sinema salonlarında yerini alan yerli yapım film 1 saat 38 dakikalık bir süreye sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Mucize Doktor Bölüm Fragmanı Özeti Full HD Tek Parça izle
Mucize Doktor 26.Bölüm 12 Mart 2020

Mucize Doktor 26.Bölüm 12 Mart 2020 Mucize Doktor 26.Bölüm Fragmanı Özeti 12 Mart 2020 yeni son bölümü Yayınlandı heyecanla beklenen

Kapat
DMCA.com Protection Status