Hekimoğlu 39. bölüm izle Full Fragmanı Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Hekimoğlu 39. bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Hekimoğlu 39. bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. 16 yaşındaki Aslı ve annesi geçirdikleri araba kazası sonrası hastaneye kaldırılır. Hekimoğlu 39. bölüm 2 Mart 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Hekimoğlu Geçen Bölüm Özeti

Hekimoğlu 33. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; 16 yaşındaki Aslı ve annesi geçirdikleri araba kazası sonrası hastaneye kaldırılır. Doğuştan hiç acı hissedemeyen Aslı’nın bu çok ender rastlanan durumu, hayatını acı içinde geçiren Hekimoğlu için büyük bir merak unsurudur. Hekimoğlu ve ekibinin yaptığı testleri bir zaman kaybı olarak gören Aslı’nın tek isteği, durumu çok ağır olan annesini görebilmektir. Bu yüzden hastaneyi birbirine katar, ta ki kendi durumu da kötüleşinceye kadar.

Bir yandan Hekimoğlu, Orhan’ı hastanede yeni çalışmaya başlayan Sevda hemşireyle muhabbet ederken görmüştür ve Orhan’ın tüm itirazlarına rağmen ikisinin arasında bir ilişki olduğunu iddia etmektedir. Mehmet Ali yanıldığına dair Hekimoğlu’yla iddiaya girer. İpek ise yeni tanışacağı bir adamla gideceği romantik randevuya hazırlanmaktadır. Hekimoğlu’nun, İpek’i de Orhan’ı da rahat bırakmaya niyeti yoktur.

Hekimoğlu 39. bölüm Fragmanı

Hekimoğlu dizi konusu

Ateş Hekimoğlu 40’lı yaşlarında başarılı bir doktordur. Tıp Fakültesi’nden yakın bir arkadaşı olan arkadaşı İpek’in yöneticilik yaptığı vakıf hastanesinde uzmanlık alanı olan Enfeksiyon Hastalıkları ve Nefroloji Uzmanı olarak çalışıyor. Hastalarla bire bir ilişki kurmadan hastalıklara odaklanarak değişimdir. Farklı kişiliği ile dikkat çeken Hekimoğlu karmaşık vakaların çözümün de oldukça başarılıdır. Karmaşık vakalar onun için çözülmeyi bekleyen heyecan verici ve kışkırtıcı bir bulmacadır.

Hekimoğlu tedavide tedavilerle itibarını her geçen gün artırırken, hastane yöneticisi İpek, hastane düzenine yetişemediği için uzun süredir zor durumda. İpek, Hekimoğlu’nun zor karakterini anlayan ve buna tahammül edebilen iki kişiden biridir. Hekimoğlu’nun lise ve üniversite arkadaşı Onkoloji Uzmanı Orhan’dır. Orhan, Hekimoğlu’nun tam tersi olsa da her zaman Ateş’in iç sesi ve vicdanıdır. İkisi birlikte mükemmel doktoru oluşturur. Bir tanesi zekasıyla hastalara sağduyuyla yaklaşıyor.

Hekimoğlu dizi oyuncuları kimdir?

Ateş Hekimoğlu – Timuçin Esen
Orhan Yavuz – Okan Yalabık
İpek Tekin – Ebru Özkan Saban
Mehmet Ali Çağlar – Kaan Yıldırım
Emre Acar – Aytaç Şaşmaz
Zeynep Can – Damla Colbay

Hekimoğlu 39. bölüm izle, Hekimoğlu 39. bölüm full izle, Hekimoğlu 39. bölüm tek parça izle, Hekimoğlu 39. bölüm ne zaman, Hekimoğlu 39. bölüm kıyafetleri, Hekimoğlu 2 Mart 2021, Hekimoğlu 39. bölüm ilk sahne, Hekimoğlu 39. bölüm ön izleme, Hekimoğlu dizisi Yeni Son Bölüm izle, Hekimoğlu 39. bölüm canlı izle, Hekimoğlu 39. bölüm kesintisiz izle, Hekimoğlu 39. bölüm 720p izle, Hekimoğlu 39. bölüm 1080p izle

DMCA.com Protection Status