Hekimoğlu 33. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Hekimoğlu 33. Bölüm izle; yeni son bölüm dizi fragmanı Hekimoğlu 33. Bölüm tek parça olarak full HD izlemek için tüm detaylar. Hekimoğlu, içine düşmüş olduğu zor durumu çözüp atlatabilecek mi ? Hekimoğlu 33. Bölüm 19 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Hekimoğlu 33. Bölüm full hd tek parça izleyici karşısına çıkan son yeni bölüm fragmanında olacaklar büyük heyecanla beklenmekte. Hekimoğlu 33. Bölüm full hd fragmanda merak uyandıran gelişmeler oldu. İşte, Hekimoğlu 33. Bölümden ilk sahne ve kaçıranlar için Hekimoğlu 33. Bölüm son bölümde yaşananların özeti.

Hekimoğlu 33. Bölüm FULL İzle Tek Parça Son Bölüm Kanal D

Hekimoğlu Geçen Bölüm Özeti

Hekimoğlu 33. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Hekimoğlu, içine düşmüş olduğu zor durumu çözüp atlatabilecek mi ? Hekimoğlu, bir önce ki vakasın da çözemediğini düşünüp başarısız olduğunu sandığı için zor anlar yaşamaktadır. Yeni vakayı almak istemesiyle herkesin kafası iyice karışmış ve kafalar da soru işaretleri oluşmuştur. Tüm ekip ve İpek, Hekimoğlu için endişelerini saklamakta güçlük çekmektedir. Orhan ve Zeynep yeni vaka ile Hekimoğlu‘ nun bir bağ kurduğunu düşünerek endişeleri git gide artmaktadır. Hekimoğlu, içinde bulunduğu bu zor durumu nasıl atlatacak ?

Hekimoğlu 33. bölüm izle tek parça youtube yeni bölüm

Hekimoğlu dizi konusu

Ateş Hekimoğlu 40’lı yaşlarında başarılı bir doktordur. Tıp Fakültesi’nden yakın bir arkadaşı olan arkadaşı İpek’in yöneticilik yaptığı vakıf hastanesinde uzmanlık alanı olan Enfeksiyon Hastalıkları ve Nefroloji Uzmanı olarak çalışıyor. Hastalarla bire bir ilişki kurmadan hastalıklara odaklanarak değişimdir. Farklı kişiliği ile dikkat çeken Hekimoğlu karmaşık vakaların çözümün de oldukça başarılıdır. Karmaşık vakalar onun için çözülmeyi bekleyen heyecan verici ve kışkırtıcı bir bulmacadır.

Hekimoğlu 33.Bölüm izle 19 Ocak 2021 Full TEK PARÇA

Hekimoğlu tedavide tedavilerle itibarını her geçen gün artırırken, hastane yöneticisi İpek, hastane düzenine yetişemediği için uzun süredir zor durumda. İpek, Hekimoğlu’nun zor karakterini anlayan ve buna tahammül edebilen iki kişiden biridir. Hekimoğlu’nun lise ve üniversite arkadaşı Onkoloji Uzmanı Orhan’dır. Orhan, Hekimoğlu’nun tam tersi olsa da her zaman Ateş’in iç sesi ve vicdanıdır. İkisi birlikte mükemmel doktoru oluşturur. Bir tanesi zekasıyla hastalara sağduyuyla yaklaşıyor.

Hekimoğlu dizi oyuncuları kimdir?

Ateş Hekimoğlu – Timuçin Esen
Orhan Yavuz – Okan Yalabık
İpek Tekin – Ebru Özkan Saban
Mehmet Ali Çağlar – Kaan Yıldırım
Emre Acar – Aytaç Şaşmaz
Zeynep Can – Damla Colbay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status