Hayatımın Kampı izle; 2021 Netflix Film fragmanı Full Tek parça izle

Google News Abone Ol Sinefocus.com
253
Hayatımın Kampı izle; 2021 Netflix Film fragmanı Full Tek parça izle

Hayatımın Kampı izle; 2021 Netflix Film fragmanı konusu, Oyuncuları Hayatımın Kampı tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Hayatımın Kampı filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Hayatımın Kampı filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Hayatımın Kampı film Hakkında

Hayatımın Kampı filmi 26 Mart 2021 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Dram, Müzik, Romantik, Müzikal türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Roman White otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Alan Powell, Kali Bailey tarafından kaleme almıştır. Hayatımın Kampı başrol oyuncu kadrosunu ise Kevin Quinn, Bailee Madison, Jahbril Cook gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 34 dakika olup, 5,5 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Hayatımın Kampı film konusu

Hayatımın Kampı film; Sorunlu bir genç olan Will Hawkins’in başı bu kez de kanunla beladadır. Will’in önünde iki seçenek vardır; ya ıslahevine gidecek ya da Hristiyan yaz kampına katılacaktır. Kampa gitmeye karar veren Will ilk defa katıldığı bu ortama alışmaya çalışırken, defalarca kampa gelen genç bir kızla tanışır. Genç kıza karşı farklı duygular hissetmeye başlayan Will, onun sayesinde aşkı keşfedip aidiyet hissinin ne demek olduğunu öğrenir.

Hayatımın Kampı film Fragmanı

Hayatımın Kampı film oyuncuları kimdir?

Kevin Quinn
Bailee Madison
Sherri Shepherd