Hayaller Ve Hayatlar 11. Bölüm Ne Zaman | beIN CONNECT izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Hayaller ve Hayatlar 11. Bölüm İzlemek isteyenler ne zaman, yayınlandı mı, yorumlar, ekşi, konusu, fragman full hd izle, beIN CONNECT şeklinde aramalar yaparak dizi ile ilgili bilgilere ulaşmak istemekte. Haberimiz detayında bu konular ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca dizinin konusu, oyuncuları ve karakterleri ile son yeni bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

beIN CONNECT ekranlarında yayınlanmaya başlayan yerli romantik komedi türündeki filmin her bölümü büyük bir ilgi ile izlenmekte. Dizinin oyuncu kadrosuna göz attığımıza zaman birbirinden ünlü oyuncuların kadroda yer aldığını görmekteyiz. Konusu da oldukça iddialı olunca ortaya güzel bir dizi çıkıyor. İlk bölümü 17 Şubat 2022 tarihinde yayınlanan dizinin ilk sezonu 13 bölümden oluşacak.

hayallerinin peşinden koşan dört kadını hayatına odaklanıyor. Hayaller ve hayatın gerçekleri arasındaki çatışmanın ele alındığı yapımda, İstanbul’un köklü mahallelerinden birinde yaşayan dört genç kadının, hayallerini gerçekleştirmek için verdikleri mücadele anlatılıyor.

Hayaller ve Hayatlar Dizisi Oyuncuları – Karakterleri

Hayaller ve Hayatlar dizisinin oyuncu kadrosunda Sercan Gülbahar, Aybüke Pusat, Melisa Aslı Pamuk, Özge Gürel, Yusuf Çim, Serkay Tütüncü, Özge Özacar, Ekin Mert Daymaz, Yeşim Ceren Bozoğlu, Alican Aytekin, Tuğçe Karabacak

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status