Hayalet 3 Yaşam

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Filmin Yönetmeni: Ömer İnal, David Szatarski

Filmin Oyuncuları: Eric Roberts, Berrak Tüzünataç, Yetkin Dikinciler

Filmin Türü: Dram, Aksiyon

Filmin Vizyon Tarihi : 14 Şubat 2020

Filmin Süresi : 1 Saat 45 Dakika

Hayalet: 3 Yaşam Filmi konusu; Hayalet 3 Yaşam izle;  Yapımcılığını Newmark Production’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise aksiyon filmlerinin aranan yönetmeni Dawid Szatarski ile Ömer İnal’ın beraber oturduğu film, Türk- Amerikan ortak yapımı ve yılın en iddialı filmlerinden biri olarak öne çıkıyor. Bol aksiyon içeren, heyecan dolu sahnelerle adından söz ettiren Hayalet: 3 Yaşam; aldıkları kararlar ve yaptıkları seçimlerle birbirlerinin hayatlarını etkileyen üç yabancının hikayesini konu alıyor. Aylin, Cihangir ve Fikret birbirlerinden tamamen farklı kişiliklere sahip olan ve yaşamları boyunca hiç tanışmayan insanlardır. Ancak onların aldıkları kararlar ve yaptıkları anlık ve önemsiz gibi görünen seçimler birbirlerinin hayatında beklenmedik sonuçlar yaratır. Her üçünün de hayatları bu karalar ve seçimler sonucu tamamen değişir. Birbirlerinin hayatlarındaki görünmeyen sonuçlar gözler önüne serilir. Bu üç kişinin hayatı tahmin edilemez şekilde sonuçlanacaktır.

Bir Türk-Amerikan ortak yapımı olan filmin yönetmen koltuğu iki yönetmene emanet edilmiş. Aksiyon filmlerinin ünlü yönetmeni Dawid Szatarski ve Türk yönetmen Ömer İnal’ın birlikte yönettikleri filmin yapımcısı ise Newmark Production. Aksiyon dolu sahneleri ve film boyunca süren hareketli temposuyla yılın en iddialı filmlerinden biri olarak öne çıkıyor Hayalet: 3 Yaşam. Aylin, Cihangir ve Fikret birbirlerinden tamamen farklı karakterlerde ve birbirlerini hiç tanımayan üç yabancıdır. Ancak kişisel hayatlarında aldıkları kararlar ve yaptıkları seçimlerle birbirlerinin hayatlarını derinden etkileyeceklerdir. Bu üç yabancının yeni hayatları nasıl şekillenecektir? İzleyicileri aksiyon ve maceraya doyuracak olan Hayalet: 3 Yaşam, Şubat 2020’de sinema salonlarında olacak.

Hayalet: 3 Yaşam Filmi, Hayalet: 3 Yaşam 2020 Filmi izle, Hayalet: 3 Yaşam Tek parça izle, Hayalet: 3 Yaşam Full hd izle, Hayalet: 3 Yaşam Filmi konusu, Hayalet: 3 Yaşam Filmi oyuncuları, Hayalet: 3 Yaşam Filmi Yönetmeni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

DMCA.com Protection Status