Hayal Adası – Fantasy Island

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Hayal Adası – Fantasy Island Filmin Yönetmeni: Jeff Wadlow

Filmin Oyuncuları: Robbie Jones, Michael Pena, Jimmy O.Young

Filmin Türü: Fantastik, Korku

Filmin Vizyon Tarihi : 6 Mart 2020

Filmin Süresi : —-

Hayal Adası – Fantasy Island Filmi konusu;  Hayal Adası – Fantasy Island izle, günlük hayatın koşuşturmasından sıyrılmak ve eğlenceli vakit geçirmek için, cennet benzeri bir adada lüks koşullarda tatil hakkı kazanan bir grup insanın başından geçenleri konu ediyor. Hayal Adası – Fantasy Island’nda gönüllerince eğlenecekleri, hayallerindeki pek çok şeyi gerçekleştirebilecekleri onlara vaat edilir. Başlangıçta, baş döndürücü bir doğaya sahip adadaki mükemmel imkanlar, eğlenceli partiler, deniz ve havuz keyfi hepsini çok memnun eder. Ancak zaman ilerledikçe her şeyin görünenlerden ibaret olmadığı açığa çıkar. Karanlık temalar ve doğaüstü olaylarla örülü bir kapana sıkışan insanlar, artık hayatta kalabilmek için zorlu bir mücadele vermek zorundadır. Jeff Wadlow’un yönetmenliğini üstlendiği filmin başrolünde Michael Pena ve Jimmy O. Yang yer alıyor.

Yönetmen koltuğunda Jeff Wadlow’un bulunduğu yapımın başrollerinde Michael Pena ve Jimmy O. Yang yer alıyor. Filmde, tüm hayallerinin gerçekleşeceği, eğlenceli ve unutulmaz bir tatil vaadiyle Hayal Adası – Fantasy Island’na gelen bir grup insanın başından geçen gerilim dolu olaylar konu ediliyor. Cennetten bir parça olan Hayal Adası – Fantasy Island’nda diledikleri gibi eğlenecekleri, hayallerindeki fantezilerin gerçekleşeceği beklentisine sahip olan insanlar, başlangıçta adadaki mükemmel imkanlar, eğlenceli deniz ve havuz partilerinden çok memnundur. Fakat adada kaldıkları süre içinde bir şeyler ters gitmeye başlar. Doğaüstü ve dehşet verici olaylar peş peşe yaşanır. Hayal Adası – Fantasy Island, artık hayatta kalabilmek ve bir an önce terk etmek istedikleri bir yere dönüşmüştür. Hayal Adası – Fantasy Island, Şubat 2020’de vizyona giriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Ready or Not Filmi 2019 fragmanı oyuncuları, yönetmeni, konusu Ready or Not filmi nerede çekiliyor hakkında tüm bilgiler için tıklayın!
Ready or Not – Saklambaç

Ready or Not - Saklambaç izle, 2019 yılında vizyona giren film, senenin en çok beğenilen yerli yapımlarından birisi olmuştur. Filme

Kapat
DMCA.com Protection Status