Hareket Sekiz

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Hareket Sekiz izle, 2019 yılında vizyona giren film, senenin en çok beğenilen yerli yapımlarından birisi olmuştur. Filme ait fragmanı sitemizden izleyebilir, filmin konusunu, filmde rol alan oyuncuları, filmin yönetmenini, filmin vizyon tarihini, süresini ve türünü sitemizde bulunan bu yazıyı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Vizyona Giriş: 4 Ekim 2019
IMDB Puanı:
Tür: Aksiyon, Komedi
Uzunluk:
Ülke: 2019 – Türkiye
Senaryo: Ayberk Çınar
Yapımcı: Levent Cengizhan
Yönetmen: Ali Yorgancıoğlu
Oyuncular: Ali Sunal, Onur Atilla, Devrim Yakut, Gürgen Öz, Bihter Dinçel, Sarp Bozkurt, Hakan Bilgin, Hande Katipoğlu, Aykut Taşkın

Hareket Sekiz Fragmanı izle :

Hareket Sekiz izle, filmi üç polisin başından geçen komik ve macera dolu hikayesi konu ediliyor. Rus mafyasının peşine düşen kahramanlar aslında bu zamana kadar şans eseri başarılar kazanmıştır. Bu zamana kadar şansları hep yaver giden Bünyamin, Reşat ve Kazım’ın bu zorlu görevin altından kalkmaları çok zor gözükmektedir. Çünkü peşinde oldukları mafya lideri Zolka, hiçte kolay lokma değildir. Bor madenini özel bir silah yapımında kullanmak için çok tehlikeli bir proje peşindedir. Türkiye’ den bor madenini kaçırma planlarını kurmuştur bile. Üç kafadar polis ise başlarına geleceklerden habersiz bu maceranın içine düşmüşlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status