Happiest Season

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Happiest Season izle; Happiest Season Film fragmanı konusu, Oyuncuları tek parça ve full HD olarak türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar.

Happiest Season izle; Film fragmanı konusu, Oyuncuları Happiest Season tek parça ve full HD olarak türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Happiest Season filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Happiest Season filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Happiest Season film Hakkında

Happiest Season 25 Kasım 2020 yayınlanan orjinal filmidir. Romantik, Komedi türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Clea DuVall oturuken, yapımcılılığını ve senaryosunu Clea DuVall kaleme almıştır. Happiest Season başrol oyuncu kadrosunu ise Kristen Stewart, Mackenzie Davis, Mary Steenburgen, Victor Garber gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 sa. 42 dk. olup, 6,7′ lük IMDb puanına sahiptir.

Happiest Season film konusu

Harper Caldwell ve Abby Holland bir yıla yakın bir süredir birlikte olan lezbiyen bir çifttir. Abby, ailesini uzun bir süre önce kaybetmiş, Harper ise ailesinden uzakta yaşamını sürdürmektedir. Ailesinin kaybından sonra Abby özel kutlama günlerinden hoşlanmamaktadır. Harper’ da ona bir sürpriz yaparak Noel’ i kendi ailesi ile birlikte geçirmeyi planlar. Bu sayede ailesi ile de tanıştırmış olacaktır.

Tabi ki ailesinin cinsel tercihlerinden haberleri yoktur. Tüm aile onu Harper’ın ailesi olmayan yetim arkadaşı Noel’ de yanlız kalmaması için getirdiği yakın arkadaş olarak tanımışlardır. Gerçeklerden kimsenin haberi yoktur. Connor ve Riley Johnson ile tanışan Abby, bu durumdan pek hoşnut değildir. Çünkü onlar Abby’ nin eski sevgilileridir. Bu yakın aile tanışmasında aslında kız arkadaşını daha yakından tanıma fırsatı da yakalamış olmaktadır.

Happiest Season film oyuncuları kimdir?

Kristen Stewart – Abby
Mackenzie Davis – Harper
Mary Steenburgen – Tipper
Victor Garber – Ted
Alison Brie – Sloane
Mary Holland – Jane
Dan Levy – John (as Daniel Levy)
Burl Moseley – Eric
Aubrey Plaza – Riley
Sarayu Blue – Carolyn McCoy
Jake McDorman – Connor
Ana Gasteyer – Harry Levin
Caroline Harris – Kelly
Jenny Gulley – Ashley
Dominique Allen Lawson – Levi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status