Hababam Sınıfı Yeniden

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Hababam Sınıfı Yeniden Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 5 Nisan 2019

Hababam Sınıfı Yeniden Filmi Yönetmeni : Doğa Can Anafarta

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Altan Erkekli, Toygan Avanoğlu, Hande Katipoğlu

Fragman yayınlandığı ilk günden itibaren dikkatleri üzerine topladı.

Filmin Konusu : Hababam Sınıfı Yeniden izle, Rıfat Ilgaz’ın çoktan efsaneleşmiş, unutulmaz eseri bir kez daha beyaz perdeye uyarlanıyor. İnek Şaban, Güdük Necmi, Damat Ferit, Hafize Ana ve Mahmut Hoca gibi çok sevilen karakterleriyle gönüllerimize taht kuran, artık klasikleşmiş serinin son uyarlamasında, karşımızda yeni karakterler, yeni bir nesil ve kaçınılmaz olarak yeni bir dil buluyoruz. Özel Çamlıca Lisesi, Yeniden  karma eğitime geçtiğinde, kız ve erkek öğrenciler arasında tatlı bir rekabet yaşanır. Okula yeni başlayan yatılı kız öğrenciler ile yıllardır okulun gediklileri olan erkek öğrenciler, ilk başlarda birbirlerine meydan okurlarken, bir süre sonra iş birliğine giderek hep birlikte birçok eğlenceli ve doyasıya güldüren maceraya atılır. 1975 yılında ilk kez Ertem Eğilmez’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin yönetmenliği, bu defa Doğa Can Anafarta’ya emanet. Yapımcılığını Hann Media’nın üstlendiği filmin senaryosu, Evren Erdoğan ve Ayşe Balıbey tarafından birlikte kaleme alınıyor. Filmin oyuncu kadrosu ise, Altan Erkekli, Toygan Avanoğlu, Hande Katipoğlu gibi isimlerden oluşturulmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
İkizler Projesi Filmi 2019 fragmanı oyuncuları, yönetmeni, konusu İkizler Projesi filmi nerede çekiliyor Gemini Man hakkında tüm bilgiler için tıklayın!
Gemini Man – İkizler Projesi

Gemini Man - İkizler Projesi 2019 yılında vizyona giren film, senenin en çok beğenilen yerli yapımlarından birisi olmuştur. Filme ait

Kapat
DMCA.com Protection Status