Güzel Oğlum – Beautiful Boy 2019

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Güzel Oğlum – Beautiful Boy Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 14 Mart 2019

Güzel Oğlum – Beautiful Boy Filmi Yönetmeni : Felix Van Groeningen

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Steve Carell, Timothee Chalamet, Jack Dylan Grazer

Fragman yayınlandığı ilk günden itibaren dikkatleri üzerine topladı.

Filmin Konusu : Güzel Oğlum – Beautiful Boy izle, David ve oğlu Nick arasındaki baba oğul ilişkisini konu alıyor. Nick, parçalanmış bir ailenin çocuğudur. Annesi Vicki ile babası David boşanmıştır ve mahkeme kararıyla velayeti annesine verilmiştir. İyi bir baba olan David, boşanma sonrası oğluyla dilediği kadar görüşemiyor olsa da, onunla ilgilenmeyi hiç ihmal etmez. İyi kalpli bir çocuk ve başarılı bir öğrenci olan Nick’in yaşantısındaki değişim, kısa süre sonra aile bireylerinin de dikkatini çeker. Oğlundaki değişimlerin sebeplerini anlamaya uğraşan David, acı bir gerçekle yüzleşmek durumunda kalır.

Nick, çok tehlikeli bir uyuşturucu türü olan kristal meth bağımlısıdır. David, oğlunu bu illetten kurtarmaya ve iyileştirmeye kararlıdır. Ve her neye mal olursa olsun biricik oğlunu içine düştüğü bataklıktan çekip alacaktır. David Sheff ve Nic Sheff’in anılarından hareketle yazılan Beautiful Boy: A Father’s Journey Through His Son’s Addiction adlı romandan beyaz perdeye uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda Felix Van Groeningen var. Call Me by Your Name’in genç yıldızı Timothée Chalamet’i genç Nic rolünde izlediğimiz filmde, ona babası David rolüyle Steve Carell eşlik ediyor. Oyuncu kadrosunda Maura Tierney, Amy Ryan, Amy Forsyth, LisaGay Hamilton gibi isimlerin de bulunduğu filmin senaryo yazarı, Oscar adayı Luke Davies.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Ve Sonra Dans Ettik izle | Ve Sonra Dans Ettik Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle
Ve Sonra Dans Ettik

Ve Sonra Dans Ettik Filmin Yönetmeni: Levan Akın Filmin Oyuncuları: Levan Gelbakhiani, Bachi Valishvili, Ana Jvakishvili Filmin Türü: Romantik, Dram Filmin

Kapat
DMCA.com Protection Status