Güvercin 8. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Güvercin 8. Bölüm Fragmanı Özeti ile bu gece ekranlara gelecek sevilen dizi Güvercin 8. Bölüm Full HD Tek Parça izle

Güvercin 8. Bölüm Özeti | Full HD

Star tv ekranlarında Pazar günleri ekranlara gelen ve kendine özgü bir izleyici kitlesi edinen dizi Güvercin 8. Bölümü ile izleyicilerle buluşuyor. Güvercin 8. Bölümü için hazırlanan fragmanı sitemizde izleyebilir ve yaşanacak gelişmeleri takip edebilirsiniz.

İlgi ile takip edilen ve izleyicilerden oldukça olumlu reaksiyonlar alan diziye ait fragman kısa süre önce izleyicilerle buluştu. Diziye ait yeni bölüm fragmanını bu yazımız içerisinde bulabilir ve izleyebilirsiniz.  Dizinin geçen haftaki bölümünde yaşananları kısaca hatırlayacak olursak. Altınların evde bulunması Bedir’in ailesini büyük şoka uğratmış ve darmadağın etmiştir. Müslüm ve Nefise evden ayrılmışlardır. Kasım büyük bir vicdan azabı yaşamaktadır ve gerçekleri Zülüf’e anlatmaya karar verir. Kenan peşine takıldığı adamdan işin içindekileri öğrenir ancak Zülüf’e bunu söyleyip söylememek arasında ikilemde kalır. Celil ve Kevsa arasında yıllardır devam edegelen birliktelik bozulmak üzeredir.

Güvercin 8. Bölüm Fragmanı | Tek Parça

Bedir’e gelen güzel bir haber kısa süreliğine mutluluk yaratsa da bu çok da uzun sürmeyecektir. Kenan bütün bu sorunlar ile mücadele etmeye gayret ederken yaşamı ile ilgili öğrenecekleri onu yaşamakta olduğu her şeyi sorgulamaya itecektir.

Güvercin 8. Bölüm izle, Güvercin 8. Bölüm full izle, Güvercin 8. Bölüm hd izle, Güvercin 8. Bölüm tek parça izle, Güvercin 8. Bölüm Son Bölüm izle, Güvercin 8. Bölüm Yeni Bölüm izle, Güvercin 8. Bölüm Özeti, Güvercin 8. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status