Gutterbug Filmi Konusu | Oyuncuları | Fragmanı izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Gutterbug izle; 2019 Yapımı Film fragmanı konusu, Oyuncuları Gutterbug tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Gutterbug filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Gutterbug filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Gutterbug film Hakkında

Gutterbug filmi 28 Nisan 2019 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Biyografi Dram türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Andrew Gibson otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Andrew Gibson, Chris Tobin almıştır. Gutterbug başrol oyuncu kadrosunu ise Andrew Yackel, Justin Pietropaolo, Hannah Mosqueda gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 41 dakika olup, 7,4 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Gutterbug film konusu

Gutterbug film; Bug, 21 yaşında evsiz barksız serseri bir yaşam süren uyuşturucu batağın da kendisi ve arkadaşları olan bir gençtir. Bug, sürdüğü bu hayattan artık bıkmış ve düzgün bir hayat hayali kurmaya başlamıştır. Serseri hayatına son verip uyuşturucu batağından kurtulmak ve daha düzgün bir hayat yaşamayı planlamaktadır. Ancak Bug’ un bu kararı kendisini ve arkadaşlarını büyük bir tehlikeye sürüklemek üzeredir.

Gutterbug izle 2019 Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları

Gutterbug film oyuncuları kimdir?

Andrew Yackel – Bug
Justin Pietropaolo – Slim
Hannah Mosqueda – Jenny
Paul Kandarian – Roger
Mary Hronicek – Joan
Geoff van Wyck – Raleigh
Leigh Lanocha – Emily

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status