Gün Batımı

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Gün Batımı izle; Film Konusu, Oyuncuları, fragmanı, Netflix, full, izle, ne zaman, vizyon tarihi, yönetmeni, senaristi, yorumları, IMDb

Gün Batımı Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi

Filmin yayınlanma tarihi 22 Nisan 2022 olarak açıklanan Korku, Gerilim türünde dikkat çeken filmler arasında yer almaktadır. İmdb Puanı:2022 Vizyon Film izle arasında yer alan sinema filmidir. Gün Batımı film konusu, oyuncuları, fragmanı ve film hakkında diğer detaylar izleyici tarafından merakla beklenmektedir.

Filmin toplam süresi 1 Saat 22 Dakika süren film sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Filmin yapımcı ülkesi ve çekimleri Fransa, İsveç, Meksika gerçekleştirilmiştir. Film tanıtım fragmanı ile en iyi sahneleri sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Film yönetmeni Michel Franco yaptığı yaptığı başarılı bir filmdir. Film oyuncuları ise Tim Roth, Charlotte Gainsbourg, Iazua Larios, Henry Goodman gibi başarılı isimler yer almıştır. Filmler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

Film konusu nedir?

Gün Batımı filmi; Yönetmenliğini Michel Franco’ ın yaptığı Korku, Gerilim türünde ki Gün Batımı filmi sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Varlıklı bir İngiliz ailesinin iki üyesi olan Alice ve Neil Bennett, ailenin genç üyeleri Colin ve Alexa ile Meksika’nın Acapulco kentine tatile gider. Başlarda her şey yolundadır ancak acil bir durum seyahatlerini kısa keser. Bir akraba birbirine sıkı sıkıya bağlı aile düzenini bozduğunda, gerilim ön plana çıkar.

Film Fragmanı

Film Oyuncuları kimdir?

Film yönetmeni Michel Franco oyuncu kadrosu; Tim Roth, Charlotte Gainsbourg, Iazua Larios, Henry Goodman gibi başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

2022 Dram Filmleri arasında yer alan film konusunda aradığınız tüm bilgiler.

Sundown, Netflix, release date, trailer, full movie, watch online, cast, Gün Batımı, ne zaman çıkacak, gösterime giriş tarihi, vizyon tarihi, nerede çekildi, inceleme, eleştirisi, karakterleri, yayınlanma tarihi, sinemalar, hakkında, özeti, ekşi

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status