Gümüş Patenler

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Gümüş Patenler izle, 2021 Netflix Macera, Fantastik, Aile, Romantik Film fragmanı full hd izle, Gümüş Patenler filmi Türkçe dublaj konusu, oyuncuları, imdb tek parça izle.

Gümüş Patenler film Hakkında

Gümüş Patenler filmi 16 Haziran 2021 yayınlanan Netflix filmidir. Orjinal adı Silver Skates – Serebryanye konki isimli Gümüş Patenler filmi Macera, Fantastik, Aile, Romantik türünde ki en iyi film önerileri fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Gümüş Patenler film yönetmeni koltuğunda Michael Lockshin otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Roman Kantor tarafından kaleme almıştır. Gümüş Patenler film oyuncuları ise Fedor Fedotov, Sonia Priss, Yuriy Borisov gibi isimler süslemiştir. Gümüş Patenler IMDb puanı 6,6 olarak güncellenmiştir.

Gümüş Patenler film konusu

Gümüş Patenler film; Saint Petersburg’da yaşayan 18 yaşındaki Matvey, bir fırında çalışmaktadır. İşinden haksız yere atılmasının ardından Matvey, Alex adında bir gencin lideri olduğu bir çeteye katılır. Matvey’in hayatı yolunun aristokrat olan babasının muhafazakar fikirlerine karşı bilim okumak isteyen genç bir kız olan Alisa ile kesişmesiyle bambaşka bir hal alır.

Gümüş Patenler film Fragmanı

Gümüş Patenler film Oyuncuları

Fedor Fedotov
Sofya Priss
Kirill Zaytsev
Yuri Borisov
Aleksei Guskov
Severija Janusauskaite
Yuri Kolokolnikov
Timofey Tribuntsev
Aleksandra Revenko

Gümüş Patenler izle, Gümüş Patenler full izle, Gümüş Patenler tek parça izle, Gümüş Patenler film izle, Gümüş Patenler Türkçe Dublaj izle, Gümüş Patenler 720p izle, Gümüş Patenler 1080p izle, Gümüş Patenler film eleştirisi yorumları, Gümüş Patenler film konusu, Gümüş Patenler film oyuncuları, Gümüş Patenler film yönetmeni, Gümüş Patenler fragmanı, Gümüş Patenler imdb puanı,

DMCA.com Protection Status